Найманці РФ два рази порушили режим тиші на Донбасі з початку доби

Бойових втрат та поранень внаслідок ворожих пострілів серед українських захисників немає

Найманці РФ два рази порушили режим тиші на Донбасі з початку доби

На Донбасі 1 жовтня бойовики двічі порушили режим припинення вогню. Внаслідок ворожих пострілів бойових втрат і поранень серед українських бійців немає.

Про це повідомляє прес-центр штабу ООС, передає Інформатор .

"За минулу добу, 1 жовтня, російсько-окупаційні війська два рази порушили режим припинення вогню в смугах відповідальності наших підрозділів. Так, з автоматичного станкового гранатомету ворог відкрив вогонь поблизу Станиці Луганської, а з підствольного гранатомету - неподалік Орехового. Внаслідок ворожих пострілів бойових втрат і поранень серед українських захисників не було", - йдеться у повідомленні.

З початку поточної доби російські окупанти вчинили ще два обстріли позицій ВСУ. Обидва факти зафіксовані поблизу населеного пункту Авдіївка. Бойових втрат і поранень внаслідок ворожих пострілів серед українських захисників немає.

Нагадаємо, на Донбасі можуть відновитися локальні бойові дії.

Крім того, Міністр оборони поскаржився Шмигалю на Мінфін через скорочення витрат на ВСУ .

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити