Найкращий спортсмен України за липень виграв другу ліцензію на Олімпіаду-2024

Наш плавець виграв золоту медаль в своїй категорії

Український плавець виграв вже другу олімпійську ліцензію
Олександр Желтяков продовжує свій вдалий сезон

Український плавець Олександр Желтяков переміг у фіналі юніорського чемпіонату світу з плавання на дистанції 100 метрів на спині. Спортсмен, якого визнавали найкращим юніором липня, виборов також олімпійську ліцензію.

Про це повідомила Міжнародна Федерація плавання.

Наш спортсмен показав результат 53,73 секунди - і це не лише дозволило Олександру виграти "золото" на дистанції 100 метрів на спині, але й здобув олімпійську ліцензію.

Для Желтякова ця ліцензія стала другою - у квітні він виконав норматив на дистанції 200 метрів на спині. Ту дистанцію він подолав за 1:57,18 хвилини. Для України загалом ця олімпійська ліцензія стала вже сьомою тільки в категорії плавання.

Результати Олександра Желтякова

В липні Олександра визнали кращим юним спортсменом України. І це не дивно, адже саме в липні 17-річний спортсмен вдало виступив на юніорському чемпіонаті Європи.

Він виграв три медалі - дві золоті та одну срібну. Також він оновив власний національний рекорд.