Як виглядають новорічні красуні у різних містах України
Українські міста запалили новорічні вогні регіональних ялинок, хтось раніше, хтось на День Святого Миколая.
Як виглядають новорічні красуні в регіонах України, — покаже та розповість Інформатор.
Головна красуня країни – штучна, висотою 31 метр. Її підсвічують 10 кілометрів гірлянд та прикрашають 20 тисяч іграшок.
Біля київської красуні – найбільший у Європі вертеп.
У Дніпрі, мабуть, найбільша кількість новорічних ялинок у парках та на площах. Біля ТЦ Passage з'явилася головна міська ялинка. Її прикрасили різнокольоровими гірляндами, що переливаються, іграшок на ній немає.
Зроблено її із безпечних матеріалів. Новорічне дерево коштувало місту 9 млн гривень. І це найдорожча ялинка країни.
Нова ялинка в реконструйованому Прибережному сквері — це ялинка з центральної площі Героїв Майдану, яка у минулі роки виконувала роль головної міської красуні. Замість різнокольорових іграшок цього року на ній будуть прозорі кулі, схожі на гірлянди.
Ще одна зелена красуня у Дніпрі тішить око у районі льодової арени.
Цього року хвойна 17-метрова красуня прибула до Львова із села Оброшине, звідти її передав у подарунок місцевий мешканець. Ялинку запалили 17 грудня.
19 грудня в Одесі спалахнули вогні головної міської ялинки, прикрашеної цьогоріч за морськими мотивами.
Фото мерії Одеси
У Харкові 19 грудня традиційно запалили свою 40-метрову ялинку, яку придбали ще 2018 року. Це найвища ялинка країни. Під ялинкою встановили традиційні фудкорти та ковзанку просто неба.
Фото city.kharkov.ua
Черкаська ялинка прикрашена великими цукерками, рукавичками та шапками.
Фото - Черкаська міськрада
У Чернівцях міська влада цього року придбала нову штучну ялинку. Її висота – 18 метрів. Новорічна ялинка оформлена золотистими, сріблястими та білими квітами.
Фото Букінфо
У Луцьку 19 грудня запалили ціле тріо ялинок.
Фото - Луцька міськрада
Першого дня зими у Чернігові було включено ілюмінацію на головній ялинці міста. Тепер щовечора ялинка сяє з 17 до 23 години.
Фото - Чернігівська міськрада
Червона карантинна зона внесла свої корективи у святкування Хмельницького.
Фото ye.ua
У Херсоні новорічна ялинка прикрашена бантиками, сніжинками та кульками.
Фото - Херсонської міськради
В Ужгороді ялинку відкрили 18 грудня.
Фото Васі Трофименко
Ялинку відкрили 10 грудня, швидше, ніж у попередні роки. Представники духовенства освятили Різдвяну шопку, яка традиційно встановлюється на Театральній площі.
Фото - Тернопільська міськрада
У Сумах ялинку розмістили на новому місці, а саме на Театральній площі, а не біля обласної адміністрації. Наступного року її планують замінити на нову.
Фото sumypost
У Рівному міська рада вперше купила штучну ялинку. Минулого року використали дерева, що росли на площі. Дерево разом із наборами іграшок, гірлянд, штучними ангелами, оленями та ведмедями коштувало місту 3 мільйони гривень.
Фото Рівне1
Полтавську 20-метрову новорічну красуню запалили 19 грудня. Її оточує блискучий намет із гірлянд.
Вогні на новорічній ялинці Миколаєва запалили 19 грудня, але без урочистих заходів через "червону зону".
Скаутська організація "Пласт" передала місту Вифлеємський Вогонь Миру, після чого 19 грудня у місті запалили ялинку.
Фото - Сєверодонецька міськрада
Кропивницька ялинка – найнижча та найдешевша в Україні. На гірлянди для фотозони для неї міська рада витратила 28 тисяч гривень. Але це не робить її непривабливою - новорічна красуня чарівна та загадкова.
Фото - Кропивницька міськрада
Головна штучна ялинка міста – 18 метрів заввишки, її діаметр – 8 метрів. Вона обладнана 3D-ілюмінацією з програмним контролером із різними світловими функціями. Цього року на новорічні ілюмінації не витрачали гроші із міського бюджету.
Фото Суспільне
Цього року біля ялинки, яку запалили 18 грудня, вбрали дерева. Для найзеленішої красуні закупили нові гірлянди. Частина прикрас залишилася з минулого року.
Фото ZаБор
У Маріуполі через сильний вітер впав верхній сегмент головної ялинки. На щастя, ніхто не постраждав. Маріуполь - не єдине місто, де цього новорічного сезону встигла впасти ялинка. Такий самий інцидент стався у Лебедині на Сумщині.
Фото - Маріупольська міськрада
Зламалася конструкція ялинки. Ніхто не постраждав, окрім зеленої красуні. Її обіцяли швидко відновити. Тим часом маріупольська ялинка, що впала, стала героїнею TikTok.
Головну ялинку Донбасу відкрили 19 грудня з театралізованою виставою "Миколай запалює чудеса", світловим музичним шоу, анімація для дітей та новорічними хороводами.
Фото Василь Базільов
Різдвяно-новорічну ялинку у Житомирі відкрили 19 грудня, вона росте біля міської ради на вулиці Михайлівській. Висотою вона така сама, як і в столиці. Але не штучна, а жива.
Цього року у центрі міста поставили 28-метрову ялинку та оновили іграшки та ілюмінацію. Новорічне дерево складається з 324 ялинок. Основні кольори вінницької ялинки – синій, золотисто-жовтий та срібний.
Фото - Вінницька міськрада
Раніше Інформатор повідомляв, що у Києві відкрили головну ялинку України: як це було. Також ми писали про марафон новорічних свят у Києві та про те, які COVID-документи мають бути з собою під час гулянь.
Крім того, ми розповідали про повну програму заходів до Нового року у Львові. Також Інформатор розповідав, як правильно вибрати ялинку, щоб не потрапити на гачок шахраїв.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.