Найбільша світова компанія Palantir може зайнятися зміцненням цифрової безпеки та технологічності України. Що відомо?

Технологічність нашої країни продовжує розвиватися

Найбільша світова компанія Palantir може зайнятися зміцненням цифрової безпеки та технологічності України. Що відомо?

Один з гігантів у сфері інформаційної безпеки та технологій надасть нам свої послуги для захисту та модернізації країни. 

Про заплановане співробітництво розповів Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров – передає Інформатор.

СЕО компанії Palantir Алекс Карп відгукнувся на запрошення України щодо можливого візиту до нашої країни. Фактично він став першим генеральним директором великої західної компанії, який особисто приїхав до України під час війни росії проти нас. Це також може стати чудовим прикладом для представників інших компаній. 

За підсумками візиту Алекса Карпа компанія готова відкрити свій офіс в Україні. Далі спільні проекти створюватимуться разом із українськими фахівцями. Така співпраця може допомогти посилити наші збройні сили та технологічність країни загалом. 

 

Найбільша світова компанія Palantir може зайнятися зміцненням цифрової безпеки та технологічності України. Що відомо? 1

Palantir – світовий лідер зі створення спеціального програмного забезпечення, спрямованого на аналіз даних. Головними клієнтами компанії є силові та спеціальні служби США – починаючи від ФБР і закінчуючи поліцією Нью-Йорка, а також і Міністерством оборони Штатів. Послуги компанії, м'яко кажучи, недешеві, але вони виправдовують свою якість. Наприклад, проекти Palantir стартують від 5 млн. доларів, і доходять до 100 млн. доларів. У той же час, конкретні поставки для комерційних клієнтів можуть коштувати їм трохи менше 1 млн. доларів. 

Створено компанію у 2003-му році інвесторами-вихідцями з PayPal. Вже до 2010 року вважалася четвертою з капіталізації у світі серед стартапів. Штаб-квартира компанії знаходиться в Пало Альто, а її представництва розташовані у 9 країнах світу. Продукти компанії користуються популярністю, тому що для використання більшої їх частини не потрібне спеціальне навчання - взаємодія відбувається у зрозумілому інтерфейсі, а дані конвертуються так, щоб користувач міг аналіз даних за допомогою простих інструментів. При цьому продукції компанії властива висока надійність і захищеність. 

Раніше ми писали про нових антиросійських санкціях: чи уб'є нафтове ембарго російську економіку.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube