Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
VIRA: "Перший раз я зустрілася з ним, коли мені було 18. Ми просто познайомилися і я поїхала. Потім зустрілися знов і навіть трохи пожили разом, декілька місяців. Але, як іноді буває, щось не складалося… Він чекав на мене… І я повернулась.. З цього моменту моя любов зростала з кожним днем, і сьогодні я нарешті хочу про це розповісти…"
Цей яскравий елемент літнього чоловічого гардероба знову в моді
В мережі гуляє фото музичного продюсера Олексія Потапенка, відомого всім українцям як Потап, на якому він засмаглий, в білій лляній сорочці, з виразними срібними сережками-кільцями та жовто-гарячою тропічною квіткою за вухом, сидить серед квітучих кущів. Як зазначалось у ЗМІ, це фото музикант зробив у Мексиці кілька років тому. І ніби тим самим наврочив повернення тренду на інші сорочки - в таких же точно квітах - великих та яскравих. Не обійшлося без них тоді й на тижні моди у Мілані.
"Гавайка", як на сленгу називають чоловічі літні сорочки з крупними флористичними, фруктовими чи пташиними принтами (з тропічними ліліями, орхідеями, пеліканами, колібрі, бананами, пальмами тощо), знову стала модним елементом літнього гардеробу.
Ситуація зайшла далі, адже українці, які слідкують за трендами, тепер носять ще й шорти з гавайським принтом. Коштують вони в районі чотирьох сотень гривень, якщо враховувати, що ви обираєте довжину, доречну для виходу в місто, а не виключно для пляжу. Пропонують мережеві мас-маркети й купальні шорти відповідного стилю.
Щодо сорочок, їхня ціна вар'юється в середньому від 200 гривень й пропорційно зростає в залежності від тканини, принту і звісно ж, бренду.
"Гавайки" слід носити з тонкими однотонними тканинами, бажано в тон, наприклад, до основних елементів малюнка. Гавайську сорочку можна вільно носити з розстібнутими верхніми гудзиками та підкоченими штанями. А також під штани на ремені чи під шорти - без нього.
Останній варіант - більш пляжний, до нього можна взути в'єтнамки. В місті "гавайки" носять до мокасинів, лоферів чи навіть черевиків на кшталт англійських - Oxford shoes.
Засновником комерційного феномену "гавайок" називають нащадка китайських мігрантів Еллері Чана, який після закінчення Єльського університету повернувся на рідні Гаваї. Першим матеріалом для пошиття сорочок слугували нерозпродані кімоно.
У 1936 році Чан зареєстрував торгову марку Aloha Shirt, яка доволі швидко знайшла прихильників серед серферів та голлівудських кінозірок.
Культові актори, такі як Аль Пачіно, Том Круз, Бред Пітт, Крістіан Слейтер, Леонардо Ді Капріо, - всі вони носили "гавайку" у кіно. Наприкінці 90-х алоха-сорочку підхопила нова хвиля популярності, яка повернулася знов, разом із модою на самі 90-ті.
Раніше Інформатор писав, що в моду повернувся тренд на босоніжки, як у 90-х.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.