Війна закінчиться у 2025 році. Або її можна буде завершити мирними переговорами, або одна з воюючих сторін буде знищена
У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
Ця сучасна інтерпретація поєднує мінорні та мажорні тональності, створюючи динамічний настрій і відкриваючи новий погляд на класичну мелодію. Відображаючи двоїстість людської природи — світле і темне, гармонію і конфлікт — “Щедрик” постає як символ саморефлексії та внутрішньої рівноваги.
Причина – в посиленні російських регулярних і гібридних військ
У Північно-Атлантичному альянсі стратеги стурбовані активізацією військових зусиль Росії і підвищенням рівня воєнної загрози РФ відразу по декількох напрямках.
Щоб запобігти несподіваному нападу на країни Альянсу та їх союзників міністри оборони НАТО узгоджують зараз новий генеральний план-стратегію. Ухвалення документа дасть змогу бути готовим до будь-яких варіантів агресії з боку Росії, включаючи одночасну атаку з півночі й півдня континенту і з космосу. І навіть з урахуванням можливого застосування російської ядерної зброї, а також злому комп'ютерних мереж російськими хакерами.
Про це, як стало відомо Інформатору, повідомляє Reuters з посиланням на джерела в середовищі дипломатів НАТО.
Зустріч міністрів оборони країн НАТО, де остаточно узгодять стратегію протидії російській військовій загрозі, почалася 21 жовтня в Брюсселі.
При цьому військові та дипломати країн НАТО не вважають зараз таку атаку неминучою. Але впевнені, що «Концепція стримування й оборони в євроатлантичному регіоні» — та її стратегічний план реалізації — необхідні, оскільки Росія розробляє сучасні системи озброєнь і розміщує війська й техніку все ближче до кордонів Альянсу і союзників.
«Якщо у вас виникне такий серйозний конфлікт, він зажадає активності на всій території операцій. Різні речі можуть відбуватися одночасно, і це дійсно вимагає цілісного планування», — заявив високопоставлений урядовий чиновник США.
Генерал у відставці Бен Ходжес, який командував військами США в Європі з 2014 по 2017 рік, сподівається, що прийняття документа також призведе до більшої узгодженості в колективну оборону НАТО, що означає більше ресурсів для Чорноморського регіону.
«Для мене це найбільш ймовірна гаряча точка, ніж Балтія», — сказав Ходжес, зазначивши присутність в Чорному морі менше число потужних союзників, здатних ефективно протидіяти російській агресії.
Такі країни, як Великобританія чи Франція не розміщуються тут серйозним контингентом, а Туреччина зараз вирішує безліч термінових завдань в Сирії.
Раніше, ми цитували заяву Генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга про те, що відносини Альянсу і Росії зараз найгірші з часів холодної війни. І він упевнений, що винна в цьому Москва.
Нагадаємо, раніше Росія закрила прохід для іноземних кораблів в трьох районах Чорного моря.
Як раніше писав Інформатор, Україна вважає, що НАТО дозволило Росії перетворити Чорне море у своє внутрішнє озеро.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.