Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Українські бійці перехопили ініціативу на фронті. За словами заступниці міністра оборони Ганни Маляр, 30 червня ЗСУ просуваються на сході довкола Бахмута та покращують позиції на південному фронті
У п'ятницю, 30 червня, ЗСУ продовжують контрнаступальні операції, просуваючись на східних ділянках фронту довкола Бахмута і на південному фронті.
Про подробиці успішних маневрів українських захисників розповіла під час телемарафону заступниця міністра оборони Ганна Маляр, слова якої цитує РБК-Україна. Вона також зауважила, що українські воїни перехопили ініціативу на фронті.
За словами Маляр, українські бійці продовжують просуватися довкола Бахмута, але поки не заходять у саме місто. Контрнаступальні операції воїнів сконцентровані на широкому фронті довкола міста. Також ЗСУ досі контролюють як південні, так і західні ділянки біля Бахмута.
В саме місто ми не заходили. Але ми продовжуємо контролювати південно-західні околиці міста. Однак основні бої зараз точаться довкола міста. І там можна говорити про те, що наступ іде на декількох напрямках. Це не тільки фланги, а значно ширший зараз фронт, - заявила Маляр.
Заступниця міністра оборони додала, що росіяни підтягують на схід значні резерви, тому українські захисники змушені працювати при постійній перевазі ворога як у техніці, так у живій силі.
На південних ділянках фронту ЗСУ також мають успіхи. При цьому, українські воїни рухаються з різною швидкістю. У деяких місцях просування є значнішим, й вдається звільнити до двох кілометрів територій, а на деяких ділянках фронту просування скромніше. У будь-якому разі завдання воїнів зараз - вирівняти фронт, щоб надалі закріпитися на цих територіях.
Десь бувають дні коли це понад 1 кілометр, десь буває менше. Може бути десь і до 2 кілометрів. По-різному, - пояснює Маляр.
Бійці ЗСУ переходити ініціативу на Бахмутському напрямку українські воїни просуваються широким фронтом, закріпляючись на нових рубежах.
За словами речника Генштабу ЗСУ Андрія Ковальова, бійці досягли успіхів на ділянці фронту Рівнопіль - Володине. Тут вони продовжують закріплюватись.
Крім того, 26 червня ЗСУ підняли український прапор на Курдюмівській дамбі південніше Бахмута, де досягли значних успіхів.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що українські Сили оборони ще не розгорнули всі сили для контрнаступу. Втім, за словами міністра оборони Олексія Резнікова, саме 2023 рік стане переломним у боротьбі з російським ворогом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.