Вони вже несуть значні втрати на фронті
Російські окупанти для наступу на Харківську область задіяли Африканський корпус найманців. Їх, зокрема, відправляють на штурми. Саме тому вони вже несуть великі втрати.
Про це повідомляє партизанський рух “АТЕШ” у Telegram. Також у наступі беруть участь найманці, які воювали у Малі та Лівії.
Зазначається, що африканські найманці не були готові до такої війни з інтенсивними бойовими діями. Росіяни посилають іноземних “колег” у передові загони, адже знають, що більшість із них не повернуться зі штурмів.
“Усю підготовку цього корпусу ми могли бачити на параді, де 20 людей виконали традиційний військовий танець. Є дані про те, що в Харківській області є і найманці, які вже воювали в Малі та Лівії”, – йдеться у повідмоленні.
Партизани наголошують, що Росія залучає найманців із бідних країн, щоб компенсувати власні втрати. За їхніми словами, усі країни “мають подумати, перш ніж співпрацювати” з державою-терористом.
На світанку 10 травня російські війська пішли у наступ в Харківській області. Ворог розпочав спробу наступу на Вовчанському напрямку за підтримки бронетехніки. На онлайн-картах бойових дій можна побачити, що внаслідок масштабного наступу росіян на півночі Харківщини утворилась сіра зона.
Онлайн-карти свідчать, що росіяни наступають від Солнцевки й Лозового з Бєлгородської області. Їм вдалося просунутись на кілька десятків кілометрів, але наразі ця зона нібито є неконтрольованою жодної зі сторін, за свідченням аналітиків.
В ISW заявили, що окупанти, які вже захопили на Харківщині шість сіл, переслідують в цій області чотири головні цілі. Вони хочуть відтягнути українські сили з інших напрямків, просунутися до Харкова на відстань досягнення пострілів артилерії і створити буферну зону для захисту Бєлгорода. Також російське командування намагається обмежити українські контрнаступальні операції в цьому регіоні.
Нагадаємо, командувач Сухопутних військ України дав велике інтерв'ю виданню The Economist щодо поточної ситуації. Він спрогнозував, що найближчі події на фронті у наступні місяць-два стануть критичними у війні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.