Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Ліквідований російський командир відбирав зарплатню та бив "гастарбайтерів" з Куби
Кубинські найманці, яких Росія залучила на війну в Україні, не стерпіли знущань та побоїв з боку російського командира й вбили його. Це сталось на Донеччині. Вони не стали довго вмовляти його змінити свою поведінку, а вчинили радикально. За це "гастарбайтерів" етапували до Ростова.
Про гучну подію розповів партизанський рух "АТЕШ". За їх інформацією, найманці воювали на Покровському напрямку у складі 428 мотострілецького полку армії РФ. Командир не тільки принижував бійців, а й відбирав у них зарплатню. Тож вони не вигадали нічого кращого, як його ліквідувати.
"Кубинські найманці, що воюють на Покровському напрямку у складі 428 мотострілецького полку, ліквідували свого командира. Причиною стали постійні приниження, побої та забирання зарплати у заробітчан із Латинської Америки", – повідомили в АТЕШ.
Партизани додали, що найманців вже етапували до Ростова. Командування полку звернулося до Генштабу з проханням замінити всіх іноземців на російських солдат. Проте чи дослухаються до них у відомстві наразі невідомо. Враховуючи втрати РФ на фронті, то реалізувати це буде складно.
В АТЕШ наголосили, що час від часу в армії РФ виникають такі ситуації, але вони здебільшого не стають публічними.
Про те, що РФ активно залучає найманців з Сьєрра-Леоне, Куби й Непалу стало відомо у лютому цього року. Як заявив представник ГУР МО Андрій Юсов, це ті країни, де у громадян невеликий дохід й тому вони погоджуються навіть на таку "роботу". Крім того, є випадки, коли росіяни повністю не розкривають іноземцям про те, куди їх відправлять.
За словами міністра закордонних справ Непалу Нараян Пракаш Сауд, Росія вже завербувала понад 200 тисяч громадян країни й продовжує далі агітувати їх служити у армії країни-окупанта. РФ їм пропонує заробітну плату у 2000 доларів на місяць та отримання російського громадянства.
Також росіяни заманюють трудових мігрантів із Центральної Азії, обіцяючи їм по 4 тисячі доларів на місяць. Вербують найманців і з Сирії. Зокрема, їх відправляють на “м’ясні” штурми. Відомо, що рекрутинг відбувається через турфірми. Спочатку сирійцям пропонують роботу охоронцями, після чого вже вербують на війну.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.