Головна
Україна
Події
11:27, 3 Вересня
Информатор UA

Интро

Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) запрошує народного депутата Миколу Задорожнього для надання пояснень через брехню в декларації. Про це повідомляє Інформатор посилаючись на прес-центр агентства . "Наступного тижня агентство запрошує 14 осіб для надання пояснень щодо можливих порушень вимог Законів України "Про запобігання корупції" та "Про політичні партії в Україні", - йдеться у повідомленні. У зв'язку з наданням недостовірних відомостей у декларації запрошуються народний депутат Микола Задорожний і заступник начальника відділу Державної фіскальної служби Герман Андес. Також для з'ясування обставин можливих порушень порядку надання фінансової звітності, для дачі пояснень запрошуються представники політичних партій: Дмитро Вершинін ("Демократична партія"); Ігор Щедрін ("Демократична сокира"); Вадим Підгородинський (" Українська морська партія Сергія Ківалова "); Петро Симоненко (Комуністична партія України); Ольга Безпалько (" Рух справедливості"). Нагадаємо, в Україні перевірять декларації Богдана, Новинського, Козака, Порошенка і Скічка.Крім того, українці зможуть повідомляти про хабарі через спеціальний портал. Також Інформатор розбирав декларації глави держави і українських топ-чиновників: чим володіє президент України Володимир Зеленський; на що витрачає зароблені в Кабміні гроші віце-прем'єр-міністр Олег Уруський; скільки заробила і що купила Ірина Венедиктова на посаді генпрокурора; чим володіє і скільки заробив за 2020 рік прем'єр-міністр України Денис Шмигаль; як живе і чим володіє «Слуга народу» Микола Тищенко; скільки заробляє глава Офісу президента Андрій Єрмак; як виглядає декларація глави МВС Арсена Авакова; що задекларував позафракційний нардеп Гео Лерос; як живе і скільки заробляє міністр юстиції Денис Малюська; нардеп Радуцький показав в декларації життя,недоступне більшості українців. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .   

Нардепа від «Слуги народу» Задорожнього запрошують до НАЗК через брехню в декларації

Читать на русском

Він повинен з'явитися до агентства наступного тижня

Читать на русском
Нардепа від «Слуги народу» Задорожнього запрошують до НАЗК через брехню в декларації

Він повинен з'явитися до агентства наступного тижня

Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) запрошує народного депутата Миколу Задорожнього для надання пояснень через брехню в декларації.

Про це повідомляє Інформатор посилаючись на прес-центр агентства .

"Наступного тижня агентство запрошує 14 осіб для надання пояснень щодо можливих порушень вимог Законів України "Про запобігання корупції" та "Про політичні партії в Україні", - йдеться у повідомленні.

У зв'язку з наданням недостовірних відомостей у декларації запрошуються народний депутат Микола Задорожний і заступник начальника відділу Державної фіскальної служби Герман Андес. Також для з'ясування обставин можливих порушень порядку надання фінансової звітності, для дачі пояснень запрошуються представники політичних партій:

  • Дмитро Вершинін ("Демократична партія");
  • Ігор Щедрін ("Демократична сокира");
  • Вадим Підгородинський (" Українська морська партія Сергія Ківалова ");
  • Петро Симоненко (Комуністична партія України);
  • Ольга Безпалько (" Рух справедливості").

Нагадаємо, в Україні перевірять декларації Богдана, Новинського, Козака, Порошенка і Скічка.Крім того, українці зможуть повідомляти про хабарі через спеціальний портал.

Також Інформатор розбирав декларації глави держави і українських топ-чиновників:

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.