"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Народний обранець, який нещодавно вийшов з СІЗО під заставу у 15 млн грн, навіть брав участь у засіданні
Народний депутат Андрій Одарченко, який підозрюється у спробі підкупу топ-посадовців України, був помічений у Верховній Раді. Перед цим ВАКС призначив йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави. Ще наприкінці листопада за парламентаря внесли 15 млн грн, завдяки чому він вийшов з СІЗО.
Про візит Одарченка до парламенту свідчить фотографія, на якій народний обранець стоїть у сесійній залі Верховної Ради. Також можна побачити, що він у момент зйомки з кимось говорив по телефону. Відповідну інформацію поширив народний депутат Олексій Гончаренко.
"Депутат Одарченко (той, який підкуповував біткоїнами), вже в сесійній залі! Соціальний ліфт в дії! Кордони між Радою і СІЗО стираються все більше…" - написав Гончаренко.
Судячи з даних, розміщених на сайті Верховної Ради, Одарченко навіть зареєструвався у системі парламенту та брав участь у голосуваннях. Наприклад, зафіксовано, що Одарченко "утримався" від рішення щодо законопроекту, який стосується судоустрою та статусу суддів. Водночас він проголосував "за" проект закону, який стосується посилення самостійності САП.
21 листопада НАБУ повідомило про підозру нардепу від "Слуги Народу" Андрію Одарченку. Слідство вважає, що член комітету з питань антикорупційної політики намагався підкупити голову Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафу Найєма.
Правоохоронці вважають, що депутат пропонував посадовцю $50 тисяч у біткоїнах. В обмін він просив сприяння в отриманні коштів з фонду ліквідації наслідків збройної агресії рф на ремонт підконтрольного йому об’єкта інфраструктури. В НАБУ додали, що це перша в історії антикорупційних органів неправомірна вигода у криптовалюті, яку вдалося задокументувати. Одарченку загрожує до 10 років позбавлення волі.
Вищий антикорупційний суд обрав Одарченку запобіжний захід у вигляді утримання під вартою терміном два місяці з можливістю внесення застави у 15 мільйонів гривень. Під час судового засідання Одарченко визнав контакти з Найємом, але заявив, що той нібито просив навчити його користуватися криптовалютою. Крім того, депутат заявив, що справа проти нього може бути свідченням "політичних чи якихось інших переслідувань".
Наприкінці листопада за Одарченка внесли 15 млн грн застави. У звʼязку з цим він вийшов з СІЗО. Слідство у справі триває.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.