Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Решту депутатів "ОПЗЖ" закликають зробити те ж саме
Народний депутат колишньої "ОПЗЖ" Ігор Абрамович написав заяву про складання мандату. Він фігурував у журналістському розслідуванні про депутатів, які втекли з України під час війни. Народний обранець жив на Французькій Ривʼєрі, куди виїхав до великого наступу росіян.
Про це у своєму Telegram-каналі написав народний депутат Давид Арахамія. Він сподівається, що заява Абрамовича стане прикладом для інших депутатів від забороненої "ОПЗЖ".
"Закликаю інших депутатів із забороненої фракції "ОПЗЖ" наслідувати цей приклад. Пора вже нарешті відчути настрої суспільства на 11 місяці повномасштабної війни", - сказав Арахамія.
Варто додати, що наприкінці січня ми писали про можливість позбавлення мандату колишнього представника "ОПЗЖ" — Ігоря Абрамовича. Втім, процедура, за якою це може відбутися, тоді ще обговорювалась.
У 2019 році Абрамовича обрали народним депутатом 9-го скликання від партії "ОПЗЖ". Станом на кінець 2019 року став автором тільки одного законопроєкт. У серпні 2020 року став одним з ініціаторів подання до Конституційного Суду щодо відповідності Конституції низки положень антикорупційного законодавства. 28 жовтня 2020 року КСУ оприлюднив скандальне рішення, згідно з яким скасовується відповідальність за недостовірне декларування та саме електронне декларування. Через рішення КСУ всі справи щодо недостовірного декларування мають бути закриті. У листопаді 2021 року Абрамович був відсутній на 57% засідань комітету (у листопаді було п’ять засідань). Крім того, він пропустив 108 голосувань (80,6%) на пленарних засіданнях парламенту.
На засіданні 22 травня 2022 року у Верховній раді створили нову депутатську групу "Відновлення України" із залишків нардепів переважно від "ОПЗЖ" та вихідців із групи "Довіра". До групи увійшли 17 нардепів на чолі з двома співголовами — харківським депутатом-мільярдером та експредставником "ОПЗЖ" Абрамовичем, основними напрямками бізнесу якого є газовидобувна галузь. З 24 лютого по 1 червня 2022 року, згідно з аналітикою "Руху Чесно", пропустив всі засідання Ради під час війни, щодо яких є дані.
13 січня Рада позбавила мандатів Віктора Медведчука, Андрія Деркача, Рената Кузьміна, Тараса Козака та Вадима Рабіновича. Зробили це відповідно до законодавства, тому рішення не можна оскаржити. Так, за припинення повноваження Медведчука проголосували 320 депутатів, Козака - 317 за Деркача - 314 за Кузьміна - 319. Також депутати задовольнили заяву ще одного нардепа — Аксьонова – про добровільну відмову від мандату (294 голосів "за"). 29 січня подружжя депутатів ОПЗЖ Королевська та Солод написали заяви про складання мандатів.
Нагадаємо, на Донеччині затримали депутата "ОПЗЖ", який працював на російську розвідку. Крім того, нардеп Халімон міг незаконно збагатитися на 10 мільйонів гривень.
Також Інформатор писав, кого з міністрів можуть звільнити.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.