Головна
Україна
Політика
23:48, 23 Червня
Информатор UA

Интро

У Європи немає жодної втоми від України. Росія нав'язує такі наративи. Як передає Інформатор, про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в ефірі інформаційного марафону. "Ну, яка ж втома від України?! Та тут суцільне свято від України! Подивіться, голова Євроради твітить вітає, Урсула фон дер Ляєн, президентка Єврокомісії представляла висновок щодо України в жовто-блакитному костюмі. Та немає ніякої втоми від України, забудьте взагалі цей термін. Я завжди казав до цього, кажу це зараз і казатиму завжди: ніколи не було жодної втоми від України, немає і не буде. Це російський наратив, щоб підкреслити нашу меншовартість про те, що від нас хтось десь утомився", - заявив Кулеба. Нагадаємо, сьогодніУкраїна отримала статус кандидата в Європейський Союз.Це рішення одноголосно підтримали всі лідери країн ЄС на саміті у Брюсселі. Також ми розповідали, які можливості та ризики несе з собою набуття Україною статусу кандидата в члени ЄС. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут.

Наративи про втому від війни в Україні нав’язані росією - Кулеба

Читать на русском
Наративи про втому від війни в Україні нав’язані росією - Кулеба

Він заявив, що ніколи не було жодної втоми від України, немає і не буде

У Європи немає жодної втоми від України. Росія нав'язує такі наративи. 

Як передає Інформатор, про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в ефірі інформаційного марафону. 

"Ну, яка ж втома від України?! Та тут суцільне свято від України! Подивіться, голова Євроради твітить – вітає, Урсула фон дер Ляєн, президентка Єврокомісії представляла висновок щодо України в жовто-блакитному костюмі. Та немає ніякої втоми від України, забудьте взагалі цей термін. Я завжди казав до цього, кажу це зараз і казатиму завжди: ніколи не було жодної втоми від України, немає і не буде. Це – російський наратив, щоб підкреслити нашу меншовартість про те, що від нас хтось десь утомився", - заявив Кулеба.

Нагадаємо, сьогодні Україна отримала статус кандидата в Європейський Союз. Це рішення одноголосно підтримали всі лідери країн ЄС на саміті у Брюсселі. 

Також ми розповідали, які можливості та ризики несе з собою набуття Україною статусу кандидата в члени ЄС

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.