Головна
Україна
Політика
21:32, 23 Червня
Информатор UA

Интро

У четвер, 23 червня, Україна отримала статус кандидата в Європейський Союз.Це рішення одноголосно підтримали всі лідери країн ЄС на саміті у Брюсселі. Про це повідомив президент Європейської ради Шарль Мішель, передає Інформатор. "Європейська рада щойно прийняла рішення про надання Україні та Молдові статусу кандидата в члени ЄС. Історичний момент. Сьогоднішній день знаменує собою вирішальний крок на вашому шляху до ЄС. Мої вітання президенту України Володимиру Зеленському та президенту Молдови Майї Санду, а також народам України та Молдови", - повідомив він. Водночас Єврокомісія оприлюднила перелік умов, які необхідно виконати для збереження статусу та подальшого просування шляхом євроінтеграції. Серед іншого, це: посилення боротьби з корупцією та призначення нових керівників НАБУ та САП; продовження реформ судової системи та Конституційного суду; імплементація антиолігархічного закону, зміна законодавства про медіаресурси та національні меншини. В Кабінеті міністрів раніше заявили, що Україна планує виконати ці умови до кінця 2022 року. Також там повідомили про 6 переваг, які дасть Україні отримання статусу кандидата у члени Європейського Союзу. РанішеЗеленський заявив, що цього тижня буде вирішуватись, чи отримає Україна статус кандидата на членство в Євросоюзі й тому тиждень стане одним із найважливіших за всі 30 років незалежності. Також ми розповідали, які можливості та ризики несе з собою набуття Україною статусу кандидата в члени ЄС. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут.

Україна отримала статус кандидата в Євросоюз

Читать на русском
Україна отримала статус кандидата в Євросоюз

Це підтвердив президент Європейської ради Шарль Мішель

У четвер, 23 червня, Україна отримала статус кандидата в Європейський Союз. Це рішення одноголосно підтримали всі лідери країн ЄС на саміті у Брюсселі. 

Про це повідомив президент Європейської ради Шарль Мішель, передає Інформатор.  

"Європейська рада щойно прийняла рішення про надання Україні та Молдові статусу кандидата в члени ЄС. Історичний момент. Сьогоднішній день знаменує собою вирішальний крок на вашому шляху до ЄС. Мої вітання президенту України Володимиру Зеленському та президенту Молдови Майї Санду, а також народам України та Молдови", - повідомив він.

Водночас Єврокомісія оприлюднила перелік умов, які необхідно виконати для збереження статусу та подальшого просування шляхом євроінтеграції. Серед іншого, це:

  • посилення боротьби з корупцією та призначення нових керівників НАБУ та САП;
  • продовження реформ судової системи та Конституційного суду;
  • імплементація антиолігархічного закону, зміна законодавства про медіаресурси та національні меншини.

В Кабінеті міністрів раніше заявили, що Україна планує виконати ці умови до кінця 2022 року. Також там повідомили про 6 переваг, які дасть Україні отримання статусу кандидата у члени Європейського Союзу.

Раніше Зеленський заявив, що цього тижня буде вирішуватись, чи отримає Україна статус кандидата на членство в Євросоюзі й тому тиждень стане одним із найважливіших за всі 30 років незалежності.

Також ми розповідали, які можливості та ризики несе з собою набуття Україною статусу кандидата в члени ЄС

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.