Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Засновник Monobank встановив щедру премію розробнику безпілотника, який зможе зіпсувати росіянам "дєнь побєди"
Засновник Monobank та розробник українського дрона "Довбуш" Володимир Яценко пообіцяв виплатити премію у 20 мільйонів гривень розробникам БПЛА, чий безпілотник долетить до Москви 9 травня. На ньому треба написати "Слава Україні!", а далі - посадити на Красній площі та зіпсувати росіянам свято.
Про це Володимир Яценко заявив на своїй сторінці у Facebook.
"Сьогодні прочитав новину, що бункерний упир вагається щодо участі у параді на червоній площі 9 травня. Щось йому боязно. Тож закликаю усіх, хто має відношення до виробнитства БПЛА — давайте йому створимо "свято". Отже, я офіційно встановлюю премію українському виробнику БПЛА, чий літак, звісно за допомогою військових, долетить і приземлиться на червоній площі у Москві 9 травня. Сума премії становить на тепер 20 000 000 гривень", - написав він.
За словами Яценка, сума може бути й більшою. Він вже "закинув" на рахунок премії 20 мільйонів, але якщо хтось захоче долучитися гривнею, то фонд можна поповнити. Обов'язкова умова конкурсу - на дроні має бути українське патріотичне гасло. Кошти від премії розділять між собою і військові оператори, які вдало виконають завдання.
Історія пам'ятає прецедент з іноземним літаком на Красній площі. Щоправда, це сталося не 9-го, а 28 травня, у 1987 році. Юний німецький спортсмен-пілот, 18-річний Матіас Руст, здійснив переліт з Гамбурга через Гельсінкі в Москву. І приземлився на Красній площі, обійшовши усю систему протиповітряної оборони СРСР. Якщо йому це вдалося - то чому б не спробувати?
Як повідомляв Інформатор, 6 квітня невідомий дрон з камерами спостереження впав на території ракетобудівного заводу "Факел" у підмосковних Хімках, викликавши паніку у москвичів. На цьому підприємстві виробляють системи ППО "Тор" та "С-400" і модернізують "С-300" та "Осу".
Ми також писали, що Україна матиме достатньо сучасних дронів власного виробництва - принаймні це обіцяє міністр оборони Олексій Резніков.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.