“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
"Газпром" скоротив виплати Україні за транспортування газу після зупинки пункту "Сохранівка", який опинився в російській окупації
"Нафтогаз України" готується до арбітражу із "Газпромом" через невиконання умов контракту. Російська компанія почала платити менше, ніж має.
Про це в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" заявив голова "Нафтогазу" Юрій Вітренко, передає Інформатор.
"Ми вже розпочали передарбітражну процедуру. Готуємо з юристами відповідні звернення до "Газпрому". Є певний час, протягом якого ми маємо спробувати вирішити питання до арбітражу, якщо не вирішимо - новий арбітраж", - сказав Вітренко.
За його словами, причина у тому, що "Газпром" платить менше, ніж має платити за контрактом.
"У них немає для цього жодного обґрунтування - контракт у нас "качай або плати", - розповів Вітренко.
Вітренко нагадав, що невиконання "Газпромом" своїх договірних зобов'язань за контрактом означає порушення Угоди про врегулювання, відповідно до якої НАК відмовився від претензій до започаткованому у 2018 році арбітражі на суму $12,2 млрд.
"Якщо вони не виконують зобов'язання "качай або плати", то це означає, що вони порушують не лише контракт на організацію транзиту, але й угоду про врегулювання. Тобто це арбітраж не тільки на суму недоплати, а й на 12,2 млрд доларів, які ми відкликали з арбітражу", - наголосив Вітренко.
Нагадаємо, Литва припинила імпорт російського газу, нафти та електрики. Крім того, у Сєвєродонецьку відновили газопостачання.
Також Інформатор , чи стане сланцевий газ основою енергетичної безпеки України після перемоги
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.