Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
"Газпром" скоротив виплати Україні за транспортування газу після зупинки пункту "Сохранівка", який опинився в російській окупації
"Нафтогаз України" готується до арбітражу із "Газпромом" через невиконання умов контракту. Російська компанія почала платити менше, ніж має.
Про це в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" заявив голова "Нафтогазу" Юрій Вітренко, передає Інформатор.
"Ми вже розпочали передарбітражну процедуру. Готуємо з юристами відповідні звернення до "Газпрому". Є певний час, протягом якого ми маємо спробувати вирішити питання до арбітражу, якщо не вирішимо - новий арбітраж", - сказав Вітренко.
За його словами, причина у тому, що "Газпром" платить менше, ніж має платити за контрактом.
"У них немає для цього жодного обґрунтування - контракт у нас "качай або плати", - розповів Вітренко.
Вітренко нагадав, що невиконання "Газпромом" своїх договірних зобов'язань за контрактом означає порушення Угоди про врегулювання, відповідно до якої НАК відмовився від претензій до започаткованому у 2018 році арбітражі на суму $12,2 млрд.
"Якщо вони не виконують зобов'язання "качай або плати", то це означає, що вони порушують не лише контракт на організацію транзиту, але й угоду про врегулювання. Тобто це арбітраж не тільки на суму недоплати, а й на 12,2 млрд доларів, які ми відкликали з арбітражу", - наголосив Вітренко.
Нагадаємо, Литва припинила імпорт російського газу, нафти та електрики. Крім того, у Сєвєродонецьку відновили газопостачання.
Також Інформатор , чи стане сланцевий газ основою енергетичної безпеки України після перемоги
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.