“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Мешканці села зустрічають українських бійців обіймами та сльозами
Над Новопетрівкою Херсонської області з'явився прапор України — за попередньою інформацією, село звільнили від російських окупантів. В мережі з'явились одразу декілька відео, як українські військові перебувають у населеному пункті.
Одне з них опублікував військовий кореспондент Андрій Цаплієнко.
"Знімайте цю ганчірку, хлопці", - український прапор повернувся до Новопетрівки", — йдеться в описі до фото.
Про звільнення населеного пункту поки що не оголосили офіційно. Чекаємо на інформацію від Генерального штабу.
Місцеві жителі зустріли українських захисників обіймами, сльозами та смаколиками.
Новопетрівка знаходиться у Високопільській селищній громаді Бериславського району Херсонської області. До повномасштабного вторгнення кількість населення, що мешкало у ньому, налічувало близько 835 людей.
Ситуація в зоні відповідальності Сил оборони півдня динамічна та напружена. Наші підрозділи продовжують активні дії, тримають ініціативу на закріплених територіях і в просуванні. Мають частковий успіх на півночі. Наша авіація нанесла 7 ударів по ворогу, в Бериславському районі збили ворожий ударний гелікоптер Ка-52. Знищено 40 рашистів, 2 танки та 7 одиниць іншої авто-бронетехніки. На тимчасово окупованих територіях продовжуються заходи з примусової мобілізації. В ході них окупаційні війська здійснюють подворові обходи, складають списки чоловіків призовного віку. На блокпостах посилили перевірку документів, виїзди з підконтрольних рашистам територій максимально ускладнені: вимагають безкінечний перелік документів, влаштовують довготривалі огляди транспортних засобів та речей, вилучають гаджети та інші коштовні предмети, гроші, змушують чекати результатів перевірки від кільканадцяти годин до 7 - 10 діб і часто просто розвертають автівку у зворотному напрямку.