"Путін вважає Україну частиною Росії, і будь-хто, хто думає, що він зупиниться, просто дурень"
Ми часто боїмося знайомства зі своєю темною стороною і захоплюємося тими, хто її прийняв. Для мене це був цікавий досвід. Мені сподобалося бути собою не тільки у тексті, а й у цьому дійстві, у темному світі Паліндрома.
Замість ЗНО абітурієнти складатимуть національний мультипредметний тест. Вибрати можна один з трьох предметів
В цьому році випускники замість ЗНО знову будуть складати національний мультипредметний тест (НМТ) у зв'язку з воєнним станом. Український центр оцінювання якості освіти розповів, як підготуватися до історії України.
На сайті Центру зазначається, що НМТ складатиметься із трьох блоків - математика, українська мова та предмет на вибір (історія України, біологія, хімія, фізика або іноземна мова). Кожен тест міститиме по 20 завдань з кожного блоку.
Зміст завдань блоку НМТ з історії України буде відповідати чинній програмі ЗНО. Цей блок буде охоплювати такі теми:
Загалом у блоці НМТ з історії України буде 20 завдань: 15 - з вибором однієї правильної відповіді із чотирьох або п'яти варіантів та ще п'ять на встановлення відповідності ("логічні пари").
Український центр оцінювання якості освіти додав, що будуть лише завдання, що стосуються
історичного періоду "Історія України 1914 р. - початку ХХІ ст.". Максимальна кількість тестових балів - 35 (їх переведуть в шкалу 100-200).
Основна сесія національного мультипредметного тесту відбудеться з 5 до 23 червня. Результати тестування за шкалою 100-200 балів учасники основної сесії отримають до 28 червня.
Вступники, які складатимуть тест в Україні та за кордоном вже отримали запрошення, у якому зазначено місце, дату і час проходження НМТ. Це запрошення доступне в персональному електронному кабінеті учасника. Між тим, в усіх містах США та Канади національне мультипредметне тестування розпочнеться о 18.00 за Києвом. В Європі сесія проходитиме у 2 зміни.
Перевірити свій рівень підготовки та додатково потренуватись можна на завданнях та тестах ЗНО та НМТ минулих років. Вони зібрані на кількох українських ресурсах, які є загальнодоступними.
Нагадаємо, раніше Інформатор покроково розповідав, як працювати з тестом. Кожному вступнику інструктор видасть індивідуальну картку учасника тестування, де вказано логін і пароль. Що робити після цього - читайте тут.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.