"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
5 червня почнеться основна сесія національного мультипредметного тесту. Вступники будуть складати екзамен на комп’ютері.
180 хвилин буде надано вступникам для того, аби виконати завдання з трьох предметів. Мова йде про два обов’язкові предмети – українську мову та математику й ще одного предмету на вибір.
Про процес проходження мультитесту йдеться у матеріалі на сайті Osvita.ua.
Для кожного учасника буде обладнано індивідуальне робоче місце. Це компʼютер, підʼєднаний до інтернету з відкритою стартовою сторінкою тестування.
Кожному вступнику інструктор видасть індивідуальну картку учасника тестування, де вказано логін і пароль. Уважно введіть їх у відповідних місцях та натисніть червону кнопку «Увійти».
Після цього ви перейдете на персональну сторінку. У правому верхньому куті зазначені прізвище, імʼя, по батькові. треба перевірити правильність їх написання. Якщо помітите помилку – повідомте інструктора.
Натисніть кнопку «Перейти до тесту». Ви потрапите на головну сторінку.
На головній сторінці ви також побачите три вкладки: «Іспит», «Довідкові матеріали» та «Інструкція».
«Довідкові матеріали» - це формули й таблиці, які знадобляться вам під час виконання завдань з математики, фізики та хімії. Також можна користуватися чернеткою.
Після того, як інструктор оголосить про початок тестування, натисніть кнопку «Перейти до тесту», далі кнопку «Розпочати тест», а потім - «Розпочати роботу над тестом».
З цього моменту починається відлік часу. На виконання всіх завдань дається 180 хвилин. Таймер буде перед очима в правому верхньому куті екрана. Ви можете приховати цей таймер.
Інформація про збережені відповіді відображатиметься на боковій панелі, розташованій у верхньому правому куті екрану. Червоним будуть забарвлені номери завдань зі збереженими відповідями, а сірим – завдання, які ще не виконані або відповіді на які не збережені.
Можна буде починати роботу з будь-якого блока. Їх назви будуть зазначені вгорі над завданнями. Також можна працювати над блоками в будь-якій послідовності. Якщо завдання не відображається повністю, «зависло», тоді потрібно оновити сторінку, натиснувши на клавіатурі F5.
Після кожного завдання потрібно обов’язково натиснути кнопку «Зберегти відповідь».
Якщо хочете закінчити тестування, натисніть кнопку «Завершити роботу над тестом». Сервіс тестування ще раз уточнить, чи дійсно ви хочете завершити роботу. Натиснувши кнопку «Так, завершити роботу», вже буде неможливо повернутися до виконання завдань.
Перед завершенням сервіс нагадає, на які завдання ще не надали відповіді. Можна повернутися до виконання цих завдань і зберегти свої відповіді. Зараховуються тільки збережені відповіді.
Інформатор писав чи будуть повтори завдань в різні тестові дні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.