Українці з 2 вересня 2024 року можуть отримати 10% кешбеку на покупки вітчизняних товарів за допомогою картки "Зроблено в Україні"
Наразі у програмі "Національний кешбек", за якою українцям повертатимуть частину коштів за придбання вітчизняних товарів авторизовані: ПриватБанк, Ощадбанк, Sense Bank (Сенс Банк), А-банк, ПУМБ, Ukrsibbank (Укрсиббанк), Монобанк (Універсал Банк), Укрексімбанк, Глобус, Укргазбанк, Акордбанк, Банк Кредит Дніпро. Деякі з цих фінустанов пропонують своїм клієнтам приємні бонуси. Детальніше про умови дивіться в нашому огляді.
Українці можуть відкрити в "Приват-24" спеціальну цифрову картку Mastercard «Кешбек «Зроблено в Україні» від ПриватБанку, щоб отримувати кошти за купівлю вітчизняних товарів за державною програмою «Національний кешбек» і додатковий кешбек від ПриватБанку та Mastercard за розрахунки цією карткою. Оформити таку картку можна безкоштовно за декілька кліків у мобільному застосунку чи вебверсії "Приват-24". Після оформлення картки потрібно оновити застосунок Дія, вибрати послугу «Національний кешбек» і картку Mastercard від ПриватБанку для отримання коштів від держави.
Державна програма «Національний кешбек» стартувала 2 вересня 2024 року та надаватиметься за оплати платіжною карткою ПриватБанку (Картка для виплат, картка «Універсальна») товарів українського виробництва у продавців, зареєстрованих у програмі. Як повідомляв член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, клієнти ПриватБанку, які відкриють картку Mastercard «Кешбек «Зроблено в Україні», окрім державного кешбеку 10%, зможуть отримати за розрахунки цією карткою додатковий кешбек 10% в програмі лояльності «Привіт» у "Приват-24". Додатковий кешбек нараховуватиметься на суму розрахунків карткою Mastercard «Кешбек «Зроблено в Україні» від ПриватБанку в разі оплати комуналки, квитків на транспорт, медичних послуг, мобільного зв’язку.
У коментарі Інформатору один з клієнтів ПриватБанку розповів про технічні проблеми за новою послугою - картка з кешбеком "Зроблено в Україні". Він зіштовхнувся з помилкою на етапі завантаження договору. Цей збій фактично блокує можливість скористатися новою послугою.
"Ситуація виглядає досить курйозно, адже послуга була запущена лише кілька годин тому, а вже зіштовхнулася з серйозними труднощами", - говорить клієнт.
Представники ПриватБанку поки що не коментують цю ситуацію. Однак, користувачі соціальних мереж активно обговорюють інцидент, висловлюючи розчарування та недовіру до нової послуги. Багато хто задається питанням, як банк міг допустити такий масштабний збій на самому початку роботи нової функції.
Знаходьте в Дії сервіс «Національний кешбек» та вибирайте картку Сенс Банк для виплат кешбеку. +2% бонусів від нарахованої суми банк повертає на рахунок програми лояльності Cash'u Club. Як це працює: після 20 числа нараховується сума кешбеку від держави - 2% від цієї суми банк додає бонусами Cash'u.
Кожен, хто відкриє в ПУМБ картку в рамках програми «Національний кешбек, не лише отримає 10% повернення від держави, а і матиме можливість виграти в період 02.09.2024-31.12.2024 мега приз в 1 мільйон та 700 призів розміром в 1 тисячу гривень від банку, виконавши всі умови акції. Розіграш буде проведено не пізніше 15.01.2025 року. Детальніше ознайомитися з умовами акції можна за посиланням.
Як оформити картку "Кешбек Зроблено в Україні" в ПУМБ
Клієнти Укрсиббанку теж мають можливість користуватися кешбеком. Відкриття рахунку та його обслуговування є безкоштовним. Діючих акцій за цією програмою поки немає. Однак варто слідкувати за оновленнями. Якщо ви не маєте картки в UKRSIBBANK:
За купівлю українських товарів клієнтам Абанку нараховуватиметься 10% кешбеку на картку «Кешбек «Зроблено в Україні». Як підтримати українське та отримати компенсацію до 3 тисяч гривень щомісяця?
Кешбек можна витратити на мобільний зв'язок, транспорт, кіно, спорт, на благодійність, оплатити медичні, комунальні послуги або придбати військові облігації. Долучитися до участі в програмі «Національний кешбек» можна в мобільному застосунку ABank24.
Монобанк пропонує клієнтам безкоштовний випуск та обслуговування картки "Зроблено в Україні Кешбек".
Кабінет міністрів України затвердив порядок надання грошової допомоги українцям "Національний кешбек". Відповідно до нього, громадяни отримуватимуть компенсацію 10% вартості куплених ними українських товарів. Отримані в рамках кешбеку кошти можна буде витратити на послуги - медичні, комунальні, спорт, кіно, квитки на потяг, або задонатити на ЗСУ чи купити військові облігації.
Максимальний обсяг кешбеку - 3 тисячі гривень за місяць. Програма запрацювала 2 вересня 2024 року. Відповідне рішення затвердили на урядовому засіданні 20 серпня 2024 року. Як розповідали у Мінсоцполітики, кешбек надаватиметься на товари українського виробництва, в тому числі ліки та медичні вироби. Кешбек не нараховуватиметься на підакцизні товари. Участь покупців, виробників і продавців в програмі добровільна, тож чи є кешбек на конкретний товар в конкретному магазині, покупця інформуватиме магазин. Це також можна буде перевірити на сайті програми.
Щоб отримувати кешбек, громадянину необхідно відкрити спеціальний рахунок та отримати віртуальну або фізичну карту у своєму банку або в додатку. Дати згоду на передачу даних про транзакції при купівлі товарів з вибраних карток. І далі в мобільному застосунку "Дія" обрати послугу Національний кешбек. Накопичені за місяць кошти приходитимуть на створену картку раз на місяць до 20 числа наступного місяця. Наприклад, кешбек за товари, придбані в вересні, прийде на рахунок до 20 жовтня. Зняти готівку з рахунку, куди нараховують кошти за кешбек, буде неможливо. Використати кошти від кешбеку, нараховані у 2024 році, можна буде до 31 січня 2025 року.
Виробники та продавці товарів зможуть доєднатись до програми через портал "Дія". Участь в програмі вже підтвердили основні торгові мережі й виробники споживчих товарів. Кешбек нараховуватиметься тільки на покупки, які здійснюватимуться безготівково та будуть відображатися у фіскальних чеках продавців. Відповідно, участь в програмі можуть брати тільки торговці, які забезпечують передачу інформації про здійснені розрахункові операції, а також перебувають на загальній системі оподаткування.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.