“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
На будівництво Національного військового кладовища виділили 90 гектарів землі
Відкриття у Києві Національного військового меморіального кладовища та перші поховання там заплановані на кінець осені цього року. Воно з'явиться у Дніпровському районі столиці. Про це в ефірі телемарафону розповів перший заступник міністра у справах ветеранів Олександр Порхун.
За його словами, кладовище, де будуть поховані українські військові, побудують на Броварському проспекті Дніпровського району Києва. Для цього вже створили державну установу, яка відповідатиме за процес будівництва. Наразі ведеться робота з передачі землі до цієї держустанови - загальна площа становить 90 гектарів.
"За нашими розрахунками, за тим графіком, який ми розробили й затвердили в Кабінеті міністрів, ми плануємо відкриття і початок поховання на першій черзі Національного військового меморіального кладовища в кінці осені цього року", - сказав Порхун.
Очікується, що на території Національного військового кладовища збудують меморіальний комплекс з ритуальним приміщенням. А також споруду для організації почесних поховань та музей.
Спочатку влада Києва пропонувала Лису гору як локацію для будівництва меморіального комплексу. Проте громадськість та екоактивісти виступили проти. Бо Лиса гора - є унікальним природним об'єктом, а ще вона не була остаточно розмінована після Другої світової війни. Тому будувати будь-що в такому місці може бути небезпечним. Ще одним варіантом для Національного військового кладовища розглядали заповідник "Биківнянські могили". Його вважають оптимальним через стан навколишнього середовища та зручне розташування.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.