“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Про введення кожної вимоги Національний банк буде повідомляти банки окремо
Національний банк оприлюднив етапи впровадження оновлених регуляторних вимог до банків на 2021-2024 роки. Приведення структури капіталу банків у відповідність до міжнародних стандартів заплановано на 2024 рік.
Про це повідомляє прес-служба НБУ,передає Інформатор .
Зміни засновані на міжнародних стандартах регулювання діяльності банків, визначених Базельським комітетом і директивами ЄС. Їх мета - підвищити фінансову стійкість як кожного окремого банку, так і банківського сектора в цілому, і здатність протистояти кризовим явищам.
"Зазначені вимоги сфокусовані на забезпеченні достатнього рівня капіталу і ліквідності, адже це є запорукою платоспроможності та надійності банку. Щоб гарантувати збереження коштів вкладників та інших кредиторів, регулятор повинен упевнитися, що всі істотні ризики, притаманні діяльності банку, покриті капіталом. Саме капітал покликаний поглинати несподівані збитки, яких зазнає банк", - заявила перший заступник голови Нацбанку Катерина Рожкова.
З 1 січня 2022 року планується впровадження мінімальних вимог щодо покриття капіталом операційного та ринкового ризиків.
З 2024 року планується приведення структури капіталу банків у відповідність до міжнародних стандартів.
Про введення кожної вимоги Національний банк буде повідомляти банки окремо.
Нагадаємо, Нацбанк оновить правила розрахунку вартості споживчого кредиту.
Крім того, НБУ посилив регулювання електронних грошей.