“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
НБУ пропонує встановити єдині правила як для банків, так і для небанківських фінансових установ
Національний банк пропонує до обговорення оновлені правила розрахунку небанківськими установами загальної вартості та реальної річної ставки споживчого кредиту.
Про це повідомляє прес-служба НБУ,- передає Інформатор .
Згідно з оновленими правилами, до загальної вартості кредиту та реальної річної ставки потрібно включати всі без винятку витрати споживача. А саме: платежі за обслуговування і повернення кредиту, включаючи відсотки, комісії, платежі за додаткові і супутні послуги фінустанови, при наявності комісії кредитного посередника, а також платежі за послуги третіх осіб (наприклад, страхові, податкові платежі, платежі за послуги державних реєстраторів, нотаріусів і т.п.).
Такі правила розрахунку загальної вартості кредиту та реальної річної відсоткової ставки вже працюють для банків. Споживач ще на етапі вибору кредиту зможе отримати повну, точну і зрозумілу інформацію про реальну річну ставку та загальну вартість кредиту.
В НБУ переконані, що нові правила розрахунку, дозволять уникнути ситуацій, коли реальна вартість кредиту відрізняється від суми, на яку розраховував споживач. Також це полегшить вибір, адже споживач зможе порівняти ключові показники вартості споживчого кредиту в різних фінансових установах (банках і небанківських установах) та обрати найвигіднішу для себе пропозицію.
Обговорення проекту правил триватиме до 3 листопада 2020 року.
Нагадаємо, в Україні більше не приймають старі банкноти і монети 25 копійок:що з ними робити. Крім того, в банкнотно-монетному ряді залишиться 6 номіналів монет і 6 номіналів банкнот.
Раніше Інформатор писав, ЄБРР погіршив прогноз падіння економіки України.