“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
НАБУ закінчило розслідування нанесення 51 млн грн збитків трьом державним шахтам
Детективи НАБУ завершили розслідування фактів завдання 51,17 млн грн збитків трьом вугледобувним державним підприємствам.
Про це повідомляє Інформатор,посилаючись на прес-службу НАБУ .
За даними слідства, протягом 2016-2018 рр. учасники корупційної схеми фактично встановили контроль за державними закупівлями трьох державних підприємств - ДП "Селідоввугілля", ДП "Мірноградуголь" і ДП "Шахтоуправління Південнодонбаське №1". Йдеться про весь ланцюг - від моніторингу потреб держпідприємств у закупівлях, формування умов тендерів, комунікації з потенційними постачальниками до визначення очікуваної вартості закупівлі, переможця тендерів та контролю за розрахунками з ним.
З 69 закупівель зазначених вугледобувних підприємств, які перевіряли НАБУ та САП і у яких встановили факти порушення законодавства, договір на поставку отримувала одна компанія. При цьому мова йшла про постачання найрізноманітніших позицій: паливно-мастильні матеріали, запасні частини до гірничо-шахтного устаткування, металовироби, кабельна продукція для шахт. Однак фактично ця компанія виконувала роль посередника, перепродуючи з націнкою товар, придбаний у учасників реального сектору. Ті, в свою чергу через спеціально створені учасниками схеми перешкоди не мали реальних шансів напряму співпрацювати з держпідприємствами.
Протягом майже трьох років ці три державні підприємства, виконуючи вказівки організаторів схеми, закупили за завищеними цінами різноманітне обладнання, запасні, витратні матеріали та інші товари, іноді навіть без необхідності на загальну суму майже 174,5 млн грн, незаконно переплативши більше 51,17 млн грн.
11 серпня 2020 р восьми підозрюваним та їх адвокатам відкриті матеріали слідства для ознайомлення перед доправленням обвинувального акта до суду. Серед осіб, слідство щодо дій яких завершено:
Матеріали слідства щодо дій ще трьох осіб виділені у окреме кримінальне провадження. Йдеться про підозрюваних директора ТОВ "Доненергоекспорт" (оголошений в розшук у березні 2020 року), голову тендерного комітету ДП "Мірноградуголь" (оголошений в розшук у квітні 2020 року), а також про невстановленому особу. Дії всіх підозрюваних кваліфіковані за ч.5 ст.191, ч.1 ст.255 КК України.
Розслідування зазначених фактів детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП здійснюють з лютого 2017 року.
Нагадаємо, спецслужба виявила мільйонні розкрадання під час реконструкції Борисполя.