У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Він причетний до незаконних схем заробітку компанії "Золотий мандарин ойл"
Національне антикорупційне бюро оголосило у розшук колишнього народного депутата від партії “Народний фронт” Георгія Логвинського. Його підозрюють в тому, що він організував незаконне заволодіння понад 54 млн грн компанією “Золотой мандарин ойл”.
Про це повідомляє пресслужба НАБУ. Детективи почали розслідування у справі ще в червні 2017 року.
За версією слідства, ексдепутат з 2013 по 2016 роки розробив та втілив у життя злочинну схему із заволодіння коштами державного бюджету. Робив він це шляхом введення в оману Європейського суду з прав людини стосовно спірних правовідносин між підконтрольним іншим співучасникам злочину підприємством з ознаками фіктивності ТОВ “Золотой Мандарин Ойл” та ПАТ “Київенерго”.
Зазначається, що у вересні представник компанії за вказівкою Логвинського надіслав до ЄСПЛ заяву про стягнення з держбюджету 54,179 млн грн як невиплаченої ПАТ “Київенерго” заборгованості за рішенням суду. Однак детективи з’ясували, що на момент звернення компанія не намагалася стягнути борг, адже все майно та рахунки були арештовані для забезпечення виконання боргових зобов’язань перед державним АТ “Родовід Банк” на суму понад 70 млн грн. Крім того, директор підприємства був притягнений до кримінальної відповідальності за вчинення шахрайства з фінансовими ресурсами.
Також підозрювані приховали від суду, що напередодні звернення компанія відступила права вимоги до “Київенерго” на користь іншого підприємства та отримала за це 54,18 млн грн. Після цього Логвинський домовився з керівництвом Міністерства юстиції та була підготовлена декларація про дружнє врегулювання спору та фактично визнавалася вина держави за невиконання рішення суду. На підставі документу колишньому нардепу та його поплічникам повторно перерахували 54,179 млн грн, але цього разу з держбюджету.
Відомо, що 10 липня НАБУ і САП оголосили підозру Логвинському про підозру в організації заволодіння та легалізації 54,179 млн грн з держбюджету, іншим з-поміж підозрюваних вручено змінені повідомлення про підозру.
Національне антикорупційне бюро (НАБУ) та Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) викрили масштабну схему заволодіння коштами державного підприємства "Поліграфкомбінат Україна". Йдеться про суму в понад 450 мільйонів гривень. Це стало результатом співпраці у межах міжнародної слідчої групи з України, Естонії та Франції під егідою Євроюсту. Серед підозрюваних - колишній міністр охорони здоров'я Максим Степанов.
Також САП та НАБУ повідомили про підозру народному депутату та її помічниці. Мова йде про нардепку від партії "Слуга народу" Людмилу Марченко, у якої пройшли обшуки. Зазначається, що Марченко систематично отримувала хабарі за надання відповідних дозволів на виїзд через систему “Шлях”.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.