“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Логвинського підозрюють в організації незаконного заволодіння понад 54 млн грн компанією Золотой мандарин ойл
Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура просять заочно взяти під варту колишнього народного депутата Георгія Логвинського. Його підозрюють в тому, що він організував незаконне заволодіння понад 54 млн грн компанією “Золотой мандарин ойл”.
Про це повідомляє портал "Слово і діло". За їх даними, відповідне клопотання розглядає слідчий суддя Вищого антикорупційного суду Володимир Воронько.
Відомо, що НАБУ і САП оголосили Логвинського в розшук у зв'язку з переховуванням. Тому вони просили заочно заарештувати екснардепа.
Своєю чергою, захисник підозрюваного заявляв, що Логвинський не набув статусу підозрюваного, оскільки він нібито не отримав повідомлення про підозру. Адвокат політика стверджував, що сторона обвинувачення знала про факт проживання екснардепа в Страсбурзі, Франція і не надіслала повідомлення про підозру засобами міжнародної співпраці. Також його не викликали до НАБУ для отримання підозри.
На початку серпня стало відомо, що НАБУ оголосило у розшук колишнього народного депутата від партії “Народний фронт” Георгія Логвинського. Слідство повідомило, що ексдепутат з 2013 по 2016 роки розробив та втілив у життя злочинну схему із заволодіння коштами державного бюджету. Підозрювані ввели в оману європейську інституцію не поінформувавши її про всі обставин спірних правовідносин.
За версією слідства, компанія відступила права вимоги до “Київенерго” на користь іншого підприємства та отримала за це 54,18 млн грн. Після цього Логвинський домовився з керівництвом Міністерства юстиції та була підготовлена декларація про дружнє врегулювання спору та фактично визнавалася вина держави за невиконання рішення суду. На підставі документа колишньому нардепу та його поплічникам повторно перерахували 54,179 млн грн, але цього разу з держбюджету.
10 липня НАБУ і САП оголосили Логвинському про підозру в організації заволодіння та легалізації 54,179 млн грн з держбюджету, іншим з-поміж підозрюваних вручено змінені повідомлення про підозру.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.