RU
Головна
Україна
Кримінал
18:28, 8 Жовтня
Информатор UA

Интро

Чоловік користувався службовим положенням, щоб продавати підробні сертифікати про вакцинацію. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу СБУ. Інженер-програміст однієї з Волинських районних лікарень використовував електронний цифровий підпис лікарів медзакладу для доступу до електронної системи eHealth. Бланки свідоцтв він роздруковував у своєму робочому кабінеті. "Клієнтів" чоловік знаходив серед пацієнтів лікарні або через інтернет. Вартість одного COVID-сертифікату із внесенням відомостей до електронної системи становила 2000 гривень. Свідоцтво без внесення даних до електронної системи - 1500 гривень. Перш ніж чоловіка затримали, він вніс до системи близько 50 недостовірних записів про вакцинацію жителів Волинської області.Наразі правоохоронні органи встановили імена усіх громадян, які скористались протиправними послугами зловмисника. Їхні дані видалять з системи. Нагадуємо, у Львові стоматолог підробляв ПЛР-тести для клієнтів однієї з туристичних фірм. Крім того, в Україні винесли перший вирок лікареві за підробку COVID-сертифікатів. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

На Закарпатті співробітник лікарні продавав COVID-сертифікати по 2000 гривень

Читать на русском
На Закарпатті співробітник лікарні продавав COVID-сертифікати по 2000 гривень

Він використовував електронні цифрові підписи лікарів лікарні, щоб зайти в систему eHealth

Чоловік користувався службовим положенням, щоб продавати підробні сертифікати про вакцинацію.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу СБУ.

Інженер-програміст однієї з Волинських районних лікарень використовував електронний цифровий підпис лікарів медзакладу для доступу до електронної системи eHealth. Бланки свідоцтв він роздруковував у своєму робочому кабінеті. "Клієнтів" чоловік знаходив серед пацієнтів лікарні або через інтернет.

Вартість одного COVID-сертифікату із внесенням відомостей до електронної системи становила 2000 гривень. Свідоцтво без внесення даних до електронної системи - 1500 гривень.

Перш ніж чоловіка затримали, він вніс до системи близько 50 недостовірних записів про вакцинацію жителів Волинської області. Наразі правоохоронні органи встановили імена усіх громадян, які скористались протиправними послугами зловмисника. Їхні дані видалять з системи.

Нагадуємо, у Львові стоматолог підробляв ПЛР-тести для клієнтів однієї з туристичних фірм.

Крім того, в Україні винесли перший вирок лікареві за підробку COVID-сертифікатів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.