RU
Головна
COVID-19
16:55, 4 Жовтня
Информатор UA

Интро

В Україні винесли перший вирок лікареві за підробку COVID-сертифікатів. Він повинен сплатити 34 000 гривен штрафу. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр Офісу Президента України . На нараді у президента обговорювали питання боротьби з підробкою COVID-сертифікатів. За словами глави Національної поліції Ігоря Клименка, за тиждень провели 13 обшуків і відкрили 12 кримінальних проваджень. "Вже є перше судове рішення про стягнення штрафу в розмірі 34 тисяч гривень з лікаря з Павлограду Дніпропетровської області", - йдеться у повідомленні. Його також позбавили права діяльності за фахом на один рік. Нагадаємо, в Україні винесли перший вирок за підробку "ковідних" довідок . Крім того, в МОЗ вимагають відсторонити керівництво 15 лікарень через підробку COVID-сертифікатів. Також Інформатор писав, як в Україні будуть карати за підробку COVID-документів. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

В Україні винесли перший вирок лікареві за підробку COVID-сертифікатів

Читать на русском
В Україні винесли перший вирок лікареві за підробку COVID-сертифікатів

Його штрафували та відсторонили від роботи на цілий рік

В Україні винесли перший вирок лікареві за підробку COVID-сертифікатів. Він повинен сплатити 34 000 гривен штрафу.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр Офісу Президента України .

На нараді у президента обговорювали питання боротьби з підробкою COVID-сертифікатів. За словами глави Національної поліції Ігоря Клименка, за тиждень провели 13 обшуків і відкрили 12 кримінальних проваджень.

"Вже є перше судове рішення про стягнення штрафу в розмірі 34 тисяч гривень з лікаря з Павлограду Дніпропетровської області", - йдеться у повідомленні.

Його також позбавили права діяльності за фахом на один рік. 

Нагадаємо, в Україні винесли перший вирок за підробку "ковідних" довідок . Крім того, в МОЗ вимагають відсторонити керівництво 15 лікарень через підробку COVID-сертифікатів.

Також Інформатор писав, як в Україні будуть карати за підробку COVID-документів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.