На Закарпатті чоловік продавав дітей на органи у Європу

Читать на русском

Він підшуковував батьків, які готові були продати маленьких дітей на органи і перевозив їх до країн Євросоюзу

Читать на русском
Поліція затримала чоловіка, який продавав дітей
На Закарпатті затримали чоловіка, який продавав дітей на органи

Він підшуковував батьків, які готові були продати маленьких дітей на органи і перевозив їх до країн Євросоюзу

На Закарпатті затримали чоловіка, що продавав на органи у Європу дітей віком 1-2 роки. Відомо, що до затримання чоловік вже встиг реалізувати щонайменше три такі "продажі".

Про це повідомляє журналіст Віталій Глагола, йому стало відомо із поінформованих джерел, що чоловік підшуковував батьків, які готові продати свою дитину на органи. Затримання відбулось на КПП "Малі Селменці" на україно-словацькому кордоні.

Затримали чоловіка під час спроби вивести дитину закордон. Відомо, що до правоохоронців звернулась мама дитини у якої "мерзотник намагався купити дитину".

Торгівля людьми

Щороку тисячі громадян України потерпають від торгівлі людьми. Цей вид злочину за кримінальними прибутками займає третє місце у світі після нелегальної торгівлі зброєю та наркотиками. Щорічний дохід злочинців від торгівлі людьми у всьому світі складає близько 150 мільярдів доларів. Для злочинців — це величезні гроші, для людей — страждання, зруйновані сім’ї, втрачене здоров’я і навіть життя.

Жінки та діти, які змушені покинути Україну через військову агресію Росії та прямують до сусідніх країн, стикаються з ризиками торгівлі людьми. Водночас чоловіки, що залишаються всередині країни, також можуть стати здобиччю торговців людьми, застерігає Міжнародна організація з міграції (МОМ), Агентство ООН з питань міграції.

Згідно з даними ООН станом на 18 березня, понад 3 мільйони осіб були змушені виїхати з України до сусідніх держав, включно зі 162 000 громадян третіх країн. Принаймні 1,9 мільйона осіб зазнали переміщення всередині країни. Вони критично потребують гуманітарної допомоги та захисту.

У 2021 році Представництво МОМ в Україні ідентифікувало і надало допомогу понад тисячі постраждалих від торгівлі людьми — чоловікам, жінкам і дітям. Ця кількість — лише верхівка айсбергу, адже багатьох постраждалих від торгівлі людьми не вдається ідентифікувати, тож вони не отримують допомоги. За даними опитування, проведеного МОМ, у 2019–2021 роках від торгівлі людьми постраждало 46 000 українців. Минулого року 18% опитаних МОМ респондентів зазначили, що готові прийняти неофіційну і ризиковану пропозицію роботи за кордоном, а третина були готові зробити це в Україні.

Попри те, що випадки, пов’язані з торгівлею людьми, складно ідентифікувати під час масового переміщення людей, попередні повідомлення всередині України та за її межами свідчать про те, що торговці людьми готуються скористатися вразливістю тих, хто змушений покинути Україну. МОМ також звертає увагу на зростання випадків роз’єднання сімей, появу дітей, які переміщуються без супроводу або зазнали роз’єднання з родичами, а також імовірність випадків сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом. Усе це становить серйозні ризики у сфері захисту, що пов’язані з торгівлею людьми. Втрата роботи і доходу внаслідок війни, обмежені можливості забезпечити головні потреби внутрішньо переміщених осіб, біженців, і загалом постраждалого від війни населення призведять до зростання ризиків.

Нагадаємо, при в’їзді до Києва прикордонники зупинили дивну монахиню. Вона мала посвідчення паломниці та прямувала до Києво-Печерської лаври. При обшуку у сестри знайшли пачку російських рублів та портрети путіна у смартфоні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.