Головна
Україна
Події
16:11, 3 Серпня
Информатор UA

Интро

Працівники ДБР проводять обшуки у приміщенні телеканалу «4 канал», який належить підозрюваному у державній зраді та пособництві державі-агресору Олексію Ковальову.  Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Державне бюро розслідувань.  "Управління корпоративними правами каналу ухвалою слідчого судді передано в Агентство з розшуку та менеджменту активів", - йдеться у повідомленні.  Зазначимо, що суд арештував майно депутата-зрадника Ковальова. Зокрема, арештовано частки фігуранта в статутних капіталах 3 юридичних осіб, а також його банківські рахунки. Загальна вартість корпоративних прав складає понад 4,7 млн гривень. Однією з юридичних осіб, 100 % статутного капіталу якої арештовано, є ТОВ «ТРК «Інтеррадіо» - український інформаційно-розважальний телеканал «4 канал».   Фото: Державне бюро розслідувань   Фото: Державне бюро розслідувань Довідка про Ковальова: закінчив Національний університет "Одеська юридична академія" за спеціальністю "правознавство". З 2018 року є директором ВП "ЛК-АГРО" та його співзасновником. З 2017 року – засновник та директор ТОВ "Херсонські аграрії". У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання за 186 округом (Херсонська область) від партії "Слуга народу" як безпартійний. Член Комітету з фінансів, податкової та митної політики. За 2019 рік задекларував готівку у розмірі понад 6,5 млн грн. У жовтні 2019 року не підтримав у комітеті законопроєкт щодо ліквідації корупційних схем при оцінці об'єктів нерухомості. Нагадаємо, нардепа-зрадника Ковальова заочно заарештували та оголосили в розшук. Крім того, в Україні працювала агентурна мережа російської розвідки, до якої входив нардеп Деркач. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. Заголовне фото: з відкритих джерел

На телеканалі нардепа-зрадника Ковальова проводять обшуки

Читать на русском

На початку липня він зайняв посаду заступника голови у незаконно створеному окупаційною адміністрацією держави-агресора - «уряді Херсонської області»

Читать на русском
На телеканалі нардепа-зрадника Ковальова проводять обшуки

На початку липня він зайняв посаду заступника голови у незаконно створеному окупаційною адміністрацією держави-агресора - «уряді Херсонської області»

Працівники ДБР проводять обшуки у приміщенні телеканалу «4 канал», який належить підозрюваному у державній зраді та пособництві державі-агресору Олексію Ковальову. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Державне бюро розслідувань

"Управління корпоративними правами каналу ухвалою слідчого судді передано в Агентство з розшуку та менеджменту активів", - йдеться у повідомленні. 

Зазначимо, що суд арештував майно депутата-зрадника Ковальова. Зокрема, арештовано частки фігуранта в статутних капіталах 3 юридичних осіб, а також його банківські рахунки. Загальна вартість корпоративних прав складає понад 4,7 млн гривень. Однією з юридичних осіб, 100 % статутного капіталу якої арештовано, є ТОВ «ТРК «Інтеррадіо» - український інформаційно-розважальний телеканал «4 канал».

 
Фото: Державне бюро розслідувань

 

Фото: Державне бюро розслідувань

Довідка про Ковальова: закінчив Національний університет "Одеська юридична академія" за спеціальністю "правознавство". З 2018 року є директором ВП "ЛК-АГРО" та його співзасновником. З 2017 року – засновник та директор ТОВ "Херсонські аграрії". У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання за 186 округом (Херсонська область) від партії "Слуга народу" як безпартійний. Член Комітету з фінансів, податкової та митної політики. За 2019 рік задекларував готівку у розмірі понад 6,5 млн грн. У жовтні 2019 року не підтримав у комітеті законопроєкт щодо ліквідації корупційних схем при оцінці об'єктів нерухомості.

Нагадаємо, нардепа-зрадника Ковальова заочно заарештували та оголосили в розшук. Крім того, в Україні працювала агентурна мережа російської розвідки, до якої входив нардеп Деркач.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: з відкритих джерел

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.