У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Українці підтримують волонтерів та армію
Майже 90% українців підтримують волонтерів та Збройні Сили України. Понад половина з них (59,9%) допомагають фінансово. А найчастіше українці донати відправляють на допомогу ЗСУ. Про це свідчать результати опитування Active Group.
Щодо напрямків донатів, то понад половина українців (56,1%) сказали, що, маючи вибір, спрямовували б кошти на підтримку Збройних сил України. 22,4% українців приблизно однаковий обсяг своїх коштів віддали би на потреби ЗСУ та на підтримку постраждалих від війни. Більше на підтримку переселенців та інших постраждалих від війни готові донатити 6,1%, а переважно на потреби, не пов’зані безпосередньо з війною – 3,4%. Не будуть давати кошти 3,7% українців, ге визначилися з відповіддю – 8,2%.
Скільки українців підтримували волонтерів?
Так, 35% опитаних відповіли «так і багато», ще 54,1% – що підтримували, але не багато. 10,9% опитаних не підтримували волонтерів.
На запитання про те, якою саме була ця підтримка, 59,9% українців відповіли, що давали гроші, 19,8% – що давали інші власні ресурси. Ще 20,2% громадян України допомагали руками.
Раніше ми писали, наскільки впали доходи українців під час війни. Також українці відповіли, чи готові до тривалих блекаутів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.