У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
У міськраді припускають, що влучання було у склад окупантів на аеродромі Маріуполя
У тимчасово окупованому Маріуполі ввечері 19 травня пролунали сильні вибухи. У Донецькій області оголосили повітряну тривогу. Мерія заявила про влучання в аеропорт.
Згідно з повідомленням радника мера Маріуполя Петра Андрющенка, перший вибух було чути на околицях міста, там також з'явилось задимлення.
Окрім цього місцеві повідомляють про задимлення в районі маріупольського аеропорту.
"Навіть диряве ППО не допомогло. Попри спробу наші повідомляють про прильоти між с. Агробаза (фактично межує з містом) та містом", - пише Андрющенко.
За даними міської ради Маріуполя, відомо про три потужні вибухи, які чули жителі міста. Попередньо влучання в місце розташування особистого складу окупантів на території Маріупольського аеропорту. Судячи з відео, у разі підтвердження інформації, ворог мав понести значні втрати, додали в міськраді. Деякі російські ЗМІ повідомили, що на аеродром в тимчасово окупованому Маріуполі прилетіло 4 ракети.
10 квітня 2022 року більш ніж через місяць після початку вторгнення, російським силам вдалося повністю взяти в облогу українських військовиків, що залишилися на території комбінату «Азовсталь», який мав складну систему глибоких підземних укриттів і комунікацій. Крім того, внаслідок проведених українськими силами фортифікаційних робіт наземний штурм став дуже ускладненим.
Дії російських військ на території «Азовсталі» спричинили гуманітарну катастрофу: українські військовики, які опинилися замкненими в підземеллях комплексу разом із цивільними, відчували гостру нестачу води, їжі, лікарських засобів, боєприпасів. Українська сторона стверджувала, що через відсутність стерильних пов'язок, медичних інструментів і антибіотиків поранені воїни приречені на ампутацію пошкоджених кінцівок або на смерть від сепсису.
Українські військові майже 2 місяці утримували «Азовсталь» у надскладних умовах. Ситуація привернула велику увагу міжнародної спільноти. У середині травня, розпочався організований вихід українських захисників з території заводу для подальшої домовленості про обмін з російською стороною. Маріуполь опинився в повній окупації.
Нагадаємо, в Міноборони російської федерації звільнили з посади заступника міністра Михайла Мізінцева. "Маріупольський м'ясник" не впорався із матеріальним забезпеченням армії, за яке він відповідав від вересня 2022 року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.