На Одещині дорожники наводять лад на маршрутах до кордону та в напрямку Києва

Читать на русском

В Одеській області триває розчищення доріг

Читать на русском
На Одещині дорожники наводять лад на маршрутах до кордону та в напрямку Києва

В Одеській області триває розчищення доріг

В Одеській області триває розчищення та ремонт на шляхах, що з'єднують регіон із міжнародними пунктами пропуску та з Києвом.

Про це повідомили у Службі автомобільних доріг в Одеській області.

«Наразі одне з основних завдань Укравтодору – навести лад на всій мережі доріг України. Після звільнення міст від російських окупантів команда Укравтодору негайно розпочала детальну оцінку руйнувань дорожньої та мостової інфраструктури, а також забезпечення транспортного сполучення на постраждалих ділянках», - зазначили в автодорі.

За інформацією дорожників, роботи з прибирання та ремонту в області були виконані на таких дорогах державного значення:

  • М-05 Київ – Одеса;
  • М-15 Одеса – Рені (на м.Бухарест);
  • М-16 Одеса – Кучурган (на м.Кишинів);
  • Н-33 Одеса – Білгород-Дністровський – Монаші-/М-15/ з під’їздом до порту Чорноморськ;
  • Т-16-31 КПП «Табаки» – Болград – /М-15/.

Підрядні організації щодня ліквідовують ямковість холодним асфальтобетоном, прибирають сміття та стихійні сміттєзвалища у смугах відведення, обрізують гілки дерев та вирубають чагарники, приводять до належного санітарного стану автопавільйони, зупинки та придорожні туалети, прибирають сторонні предмети з проїзної частини, відновлюють пошкоджене бар’єрне огородження, а також ремонтують та замінюють дорожні знаки.

Нагадаємо, раніше заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко повідомив, що на Чернігівщині біля сіл Смолин та Киселівка вже розпочали облаштування тимчасових переправ замість зруйнований російськими окупантами мостів.