На очах Забарного у капітана Лутона зупинилося серце на полі

Матч зупинили на 58-й хвилині

Борнмут та Лутон обмінялися голами до зупинки гри. Фото: Gettyimages.com
Том Лок'єр вдруге переживає зупинку серця під час матчу. Фото: Gettyimages.com

Матч Лутона проти Борнмута в рамках АПЛ було зупинено. У захисника Тома Лок'єра під час гри зупинилося серце, як колись у півзахисника Крістіана Еріксена.

BBC з посиланням на пресслужбу Лутона повідомило, що стан футболіста вже стабільний. При цьому відзначається, що Лок'єр не вперше переживає зупинку серця під час гри.

"Наш медичний персонал підтвердив, що у капітана сталася зупинка серця на полі, але допомога виявилася вчасною. Подальше лікування Лок'єр отримав на стадіоні, за що ми ще раз дякуємо медичним бригадам обох команд.

Наразі Том переведений до лікарні. Ми можемо запевнити вболівальників, що його стан стабільний, і зараз він проходить подальше обстеження разом зі своєю сім'єю біля його ліжка. Ми хотіли б подякувати всім за підтримку, турботу та теплі слова на адресу Локса", - йдеться заяві.

Попередній раз 29-річний капітан Лутона втратив свідомість в останньому матчі минулого сезону. Після цього Том Лок'єр переніс операцію на серці.

Матч Лутона та Борнмута

Гра за участю Іллі Забарного зупинилася на 58-й хвилині - саме тоді Лок'єр втратив свідомість. На цей момент рахунок в матчі був 1:1 - Лутон вийшов вперед вже на 3-й хвилині через помилку українського захисника.

На 58-й хвилині Соланке зрівняв рахунок в матчі. Після цього суддя увів команди в підтрибунне приміщення.

Нагадаємо, що в попередньому матчі Борнмут розтрощив Манчестер Юнайтед. Багато в чому манкуніанці тоді не змогли забити завдяки надійній грі українця.