"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
У кліпі на пісню «Можливо, колись» я хотів передати не лише історію завершення стосунків, а й внутрішній пошук, який починається після цього. У відео я постаю таким, яким мене, можливо, ще не бачили: щирим, вразливим, емоційним.
Місце посадки апарат ретельно обирав впродовж двох місяців
Перший китайський космічний апарат "Тяньвень-1" ( "Питання до неба") в суботу, 15 травня, сів на Червоній планеті. Донині це вдавалося лише американцям.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на BBC .
Апарат названий на честь поеми "Питання до неба" китайського ліричного поета Цюй Юаня, що жив у IV столітті до н.е.
Примітно, що зонд запустили майже рік тому, в липні минулого року. Але тільки сьогодні він здійснив успішну посадку на поверхню Марса.
Зонд вийшов на орбіту ще наприкінці лютого і більше двох місяців обирав, де сісти. За цей час він зробив і надіслав фото Червоної планети землянам.
"Тяньвень" є міжпланетної станцією, що складається з орбітального супутника Марсу, посадкової платформи та марсоходу "Чжучжун", названого на честь китайського бога вогню.
Його завдання полягає в тому, щоб досліджувати північну півкулю Марсу. У цьому районі неподалік від рівнини Утопія апарат і сів.
Перш ніж покинути платформу, марсохід обстежує місце посадки. Він працює від сонячної енергії, оснащений камерою з високою роздільною здатністю і георадаром.
"Чжучжун" запрограмований знайти підтвердження життя на Марсі - лід або воду.
Вперше китайський космічний апарат здійснив посадку на поверхню іншої планети. Китай став другою після США країною, яка приступила до дослідження Марсу.
Раніше Інформатор повідомляв, що марсохід NASA отримав кисень з марсіанського вуглекислого газу.
Також повідомлялося, марсохід NASA провів на Марсі тест-драйв,надіслав аудіо та фото.