На кордонах з Угорщиною, Румунією та Молдовою не працюють пункти пропуску: причина

Читать на русском

Громадян України по можливості просять обирати інші пункти пропуску для перетину кордону

Читать на русском
На кордонах з Угорщиною, Румунією та Молдовою не працюють пункти пропуску: причина
Фото: ДПСУ

Громадян України по можливості просять обирати інші пункти пропуску для перетину кордону

Пункти пропуску на кордоні з Угорщиною, Румунією та Молдовою не працюють. Причина — відсутність електроенергії. Українців просять врахувати цю інформацію під час планування поїздок за кордон. 

Про це повідомили у Державній прикордонній службі України. Можна скористатися інтерактивною мапою, де відображаються тільки діючі пункти пропуску — посилання

"Через відсутність електроживлення, оформлення осіб та транспорту в пункті пропуску "Солотвино", що на кордоні з Румунією, та в пунктах пропуску "Косино" і "Дзвінкове", – на кордоні з Угорщиною, не здійснюється", - йдеться у повідомленні.

Молдовські прикордонники зазначають, що пункти пропуску призупинили роботу через технічні несправності в базі даних митного органу України та відсутність електроенергії. Мова йде про пункти Вулканешти-Виноградівка, Мирне-Табаки, Чадир-Лунга - Нові Трояни, Бричани-Росошани, Окниця-Сокиряни, Ґріманкауць-Вашківці, Джурджулешть-Рені, Чишмикиой-Долинске.

Що цьому передувало 

23 листопада росіяни здійснили чергову масовану терористичну атаку по енергетичній інфраструктурі України. Це спричинило аварійні відключення в усіх регіонах України. Диспетчери та інженери "Укренерго" працюють над заживленням постраждалих регіонів за резервними схемами. Деякі області вже підключили. Окупанти випустили 70 ракет, 51 із них збили. Наслідки ракетних атак росії по Україні також відчула Молдова. Через російські атаки відбувся стрибок частоти в нашій технічно спільній енергомережі, який спричинив втрату зв’язку Молдови з електричною мережею Європи, звідки країна отримує частку електричної енергії. Україна своєю чергою не здійснює експорт електроенергії в жодну країну з 11 жовтня. 

Нагадаємо, через знеструмлення потяги затримуються на понад 10 годин. Крім того, в Україні три тисячі робітників застрягли у шахтах через ракетний обстріл. 

Також Інформатор писав, як працюють банки, термінали та банкомати.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.