“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Штучний інтелект починає налаштовувати проти себе володарів природного інтелекту
Тисячі прихильників, які відвідали концерт Бейонсе в Кардіффі, були проскановані камерами розпізнавання обличчя у режимі реального часу, розгорнутими в цьому районі поліцією Південного Уельсу. Камери допомагали виявити людей, які розшукуються за «пріоритетні правопорушення». І ця технологія вже зазнала жорсткої критики з боку правозахисників.
Бейонсе розпочала британський етап свого світового турне «Ренесанс» на міському стадіоні Principality Stadium – це її перший тур за сім років.
Поліція Південного Уельсу заздалегідь підтвердила, що технологія розпізнавання обличчя у реальному часі використовуватиметься «для підтримки поліції» на концерті. При цьому розпізнавання обличчя не було умовою входу та не було використане на стадіоні.
Учасники кампанії із захисту конфіденційності виступили проти зростаючого використання цієї технології поліцією та закликали заборонити її використання.
Спостерігач за камерами спостереження Фрейзер Семпсон сказав, що необхідно зробити додаткову роботу, щоб перевірити упередженість у використанні технології.
Жива камера розпізнавання обличчя працює, порівнюючи людину зі «списком спостереження» – використовуючи штучний інтелект. Наприклад, список спостереження може складатися з людей, які розшукуються за скоєні злочини.
Поліція Південного Уельсу заявила, що якщо ви не у списку спостереження, біометричні дані не будуть збережені та негайно видаляються. Також у поліції сказали, що рішення зупинити когось ухвалює не техніка, а офіцери-правоохоронці. Вони перевіряють, наскільки відповідає тривога з камер прямої трансляції людині, яка перебуває у розшуку.
За повідомленням The Guardian, технологія також використовувалася на коронації Карла III. Тоді за допомогою штучного інтелекту було перевірено понад 10 тисяч людей, які були присутні на коронації.
Раніше Інформатор повідомляв, що Бейонсе звинуватили в несплаті податків і штрафів на суму 2,7 мільйона доларів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.