Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Штучний інтелект починає налаштовувати проти себе володарів природного інтелекту
Тисячі прихильників, які відвідали концерт Бейонсе в Кардіффі, були проскановані камерами розпізнавання обличчя у режимі реального часу, розгорнутими в цьому районі поліцією Південного Уельсу. Камери допомагали виявити людей, які розшукуються за «пріоритетні правопорушення». І ця технологія вже зазнала жорсткої критики з боку правозахисників.
Бейонсе розпочала британський етап свого світового турне «Ренесанс» на міському стадіоні Principality Stadium – це її перший тур за сім років.
Поліція Південного Уельсу заздалегідь підтвердила, що технологія розпізнавання обличчя у реальному часі використовуватиметься «для підтримки поліції» на концерті. При цьому розпізнавання обличчя не було умовою входу та не було використане на стадіоні.
Учасники кампанії із захисту конфіденційності виступили проти зростаючого використання цієї технології поліцією та закликали заборонити її використання.
Спостерігач за камерами спостереження Фрейзер Семпсон сказав, що необхідно зробити додаткову роботу, щоб перевірити упередженість у використанні технології.
Жива камера розпізнавання обличчя працює, порівнюючи людину зі «списком спостереження» – використовуючи штучний інтелект. Наприклад, список спостереження може складатися з людей, які розшукуються за скоєні злочини.
Поліція Південного Уельсу заявила, що якщо ви не у списку спостереження, біометричні дані не будуть збережені та негайно видаляються. Також у поліції сказали, що рішення зупинити когось ухвалює не техніка, а офіцери-правоохоронці. Вони перевіряють, наскільки відповідає тривога з камер прямої трансляції людині, яка перебуває у розшуку.
За повідомленням The Guardian, технологія також використовувалася на коронації Карла III. Тоді за допомогою штучного інтелекту було перевірено понад 10 тисяч людей, які були присутні на коронації.
Раніше Інформатор повідомляв, що Бейонсе звинуватили в несплаті податків і штрафів на суму 2,7 мільйона доларів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.