Головна
Україна
15:36, 21 Вересня
Информатор UA

Интро

21-го вересня Центр стратегічних комунікацій повідомив про початок робіт з відновлення важливих комунікацій на деокупованій частині Харківської області. Наразі ведуться роботи з відновлення електропостачання та зв'язку. Також місцеві жителі можуть відновити втрачені документи.  Про це офіційно оголосила підполковник, спеціальний кореспондент інформаційного агентства Армія інформ Оксана Іванець. Деякі міста та селища зможуть користуватися комунікаціями та послугами вже в найближчий час. Незабаром почнуться роботи і в інших частинах деокупованої Харківської області.  «Влада області обіцяє, що вже найближчим часом у деяких містах, зокрема Балаклії, буде відновлено енергопостачання», – зазначила Іванець. Вона також додала, що мобільні оператори також взялися за відновлення своєї роботи. Наразі ведеться відновлення зв’язку у звільненому Ізюмі.  Начальник Управління комунікацій та електронних сервісів ДМС України Гага Кікнадзе додав, що місцеві жителі також можуть відновити втрачені документи. Наразі пріоритет надається людям, яким потрібно відновити свої паспортні документи. Інші документи також можна відновити, але не так швидко.  Деокупація Харківської області  В ході контрнаступу ЗСУ на півдні та сході Україні наші війська звільнили від окупантів майже всю Харківську область. Бої на лінії зіткнення продовжуються. Станом на 19-те вересня було відомо, що ЗСУ змогли відновити контроль та провести «зачистки» в 118 населених пунктах регіону.  Наразі проводяться активні роботи з відновлення регіону. Разом із тим, ЗСУ не припиняють нищити ворога та відбивати в нього наші території. Обстановка в області залишається напруженою, але контрольованою. На жаль, знаходять чимало страшних наслідків звірств рашистів по відношенню до наших людей на деокупованих територіях.  Раніше ми писали про те, чим часткова мобілізація в росії загрожує Україні: коментар експерта. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

На Харківщині почали відновлення електропостачання та зв’язку

Читать на русском

Наслідки «рускава міра» поступово виправляються

Читать на русском
На Харківщині почали відновлення електропостачання та зв’язку

Наслідки «рускава міра» поступово виправляються

21-го вересня Центр стратегічних комунікацій повідомив про початок робіт з відновлення важливих комунікацій на деокупованій частині Харківської області. Наразі ведуться роботи з відновлення електропостачання та зв'язку. Також місцеві жителі можуть відновити втрачені документи. 

Про це офіційно оголосила підполковник, спеціальний кореспондент інформаційного агентства Армія інформ Оксана Іванець. Деякі міста та селища зможуть користуватися комунікаціями та послугами вже в найближчий час. Незабаром почнуться роботи і в інших частинах деокупованої Харківської області. 

«Влада області обіцяє, що вже найближчим часом у деяких містах, зокрема Балаклії, буде відновлено енергопостачання», – зазначила Іванець.

Вона також додала, що мобільні оператори також взялися за відновлення своєї роботи. Наразі ведеться відновлення зв’язку у звільненому Ізюмі. 

Начальник Управління комунікацій та електронних сервісів ДМС України Гага Кікнадзе додав, що місцеві жителі також можуть відновити втрачені документи. Наразі пріоритет надається людям, яким потрібно відновити свої паспортні документи. Інші документи також можна відновити, але не так швидко. 

Деокупація Харківської області 

В ході контрнаступу ЗСУ на півдні та сході Україні наші війська звільнили від окупантів майже всю Харківську область. Бої на лінії зіткнення продовжуються. Станом на 19-те вересня було відомо, що ЗСУ змогли відновити контроль та провести «зачистки» в 118 населених пунктах регіону

Наразі проводяться активні роботи з відновлення регіону. Разом із тим, ЗСУ не припиняють нищити ворога та відбивати в нього наші території. Обстановка в області залишається напруженою, але контрольованою. На жаль, знаходять чимало страшних наслідків звірств рашистів по відношенню до наших людей на деокупованих територіях. 

Раніше ми писали про те, чим часткова мобілізація в росії загрожує Україні: коментар експерта.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.