На Донеччині протягом доби зберігалася «тиша»

Потерпілих серед бійців ООС немає

На Донеччині протягом доби зберігалася «тиша»

Впродовж минулої доби, 16 січня, бойовики на Донеччині не порушували режим «тиші». Обстрілів не зафіксували.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр штабу операції Об'єднаних сил.

«Минулої доби, 15 січня, та станом на ранок 16 січня, порушень режиму припинення вогню з боку озброєних формувань Російської Федерації не зафіксовано», — йдеться у повідомленні.

У штабі додали, що українські захисники продовжують стримувати збройну агресію Росії.

Нагадаємо, у США запропонували привласнити Україні статус країни НАТО+.

Крім того, у 2021 році в Україні засудили чотири десятки організаторів фейкового «референдуму» у Луганській області. 

Також ми писали, що прокуратура розслідує недбале ставлення до служби через загибель на Донеччині двох військових. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити