«Приїхав генерал Келлог. І після його прибуття дві ночі поспіль не було жодних масованих бомбардувань. Люди вже жартують... Кажуть, нам слід дати генералу Келлогу український паспорт і залишити його тут».
З початку доби окупанти 4 рази порушили режим «тиші»
У п'ятницю, 19 листопада, бойовики на Донбасі вкотре порушили режим припинення вогню та обстріляли позиції українських захисників. Унаслідок обстрілів загинув один український військовий.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресцентр штабу операції Об'єднаних сил.
З початку доби окупанти 4 рази порушили режим припинення вогню.
У напрямку Мар'їнки бойовики двічі стріляли з артилерії калібру 122 мм та мінометів калібру 82 мм.
У бік населеного пункту Лопаскине противник здійснив обстріл з міномету калібру 82 мм. У районі Причепилівки противник вів вогонь зі стрілецької зброї.
«У результаті ворожих дій один військовослужбовець отримав поранення, несумісне з життям», - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, учора бойовики на Донбасі 5 разів порушили режим «тиші», втрат не було.
Також Інформатор писав, що раніше в Києві затримали бойовика, який вбивав поранених у бою українських військових.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.