На Донбасі розмінували вже 35 тисяч гектарів, вилучили понад 450 тисяч мін

Одним із пріоритетних напрямків діяльності Об'єднаних сил є збереження життя, прав і свобод громадян України

На Донбасі розмінували вже 35 тисяч гектарів, вилучили понад 450 тисяч мін

У Донецькій і Луганській областях проведено очищення вже майже 35 тисяч гектарів в ході розмінування територій. Було вилучено понад 450 тисяч мін і вибухонебезпечних предметів.

Про це повідомляє командування операції Об'єднаних сил,- передає Інформатор .

«В ході розмінування територій Донецької та Луганської України областей було очищено близько 35 тисяч га, а також вилучено понад 450 тисяч мін і вибухонебезпечних пристроїв.Спільно з державними органами влади відновлено 1705 житлових будинків, 1754 кілометрів дорожньої інфраструктури, більш ніж у 50 населених пунктах відновлено мережі газо-, водо- та теплопостачання», - заявив Наєв.

Нагадаємо, на Донбасі Спецмісія ОБСЄ зафіксувала 1620 порушень режиму припинення вогню.Крім того, переговори з Донбасу заблоковані російською стороною.

Раніше Інформатор писав, що в Краматорську представили економічну стратегію Донбасу .

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити