На Донбасі протягом доби зберігалася «тиша»

Потерпілих в ООС немає

На Донбасі протягом доби зберігалася «тиша»

Протягом минулої доби, 22 грудня, бойовики на Донбасі не порушували режим «тиші». Обстрілів не зафіксували.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресцентр штабу операції Об'єднаних сил.

«Минулої доби, 22 грудня, та станом на ранок 23 грудня, порушень режиму припинення вогню з боку озброєних формувань Російської Федерації не зафіксовано», — йдеться у повідомленні.

У штабі додали, що українські захисники продовжують стримувати озброєну агресію Росії.

Нагадаємо, ТКГ домовилася повернутись до режиму припинення вогню на Донбасі.

Також Інформатор писав, що на Донбасі бойовик «Оплоту» хотів підірвати електропідстанцію.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити