Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Вони вимагають звільнити бойовика, якого затримали ЗСУ біля ділянки розведення в районі Золотого 13 жовтня
На Донбасі окупанти не випускають двох представників моніторингової місії ОБСЄ. Вони вимагають звільнити бойовика.
Про це заявив представник української сторони на переговорах по Донбасу в ТКГ Сергій Гармаш, — передає Інформатор.
«У Горлівці (Донецька область, — ред.), фактично захопили в заручники співробітників Моніторингової місії ОБСЄ», — сказав Гармаш.
Він привів у приклад цитату з вчорашнього звіту місії.
«О 17:00 двоє чоловіків (30-39 років) у цивільному одязі увійшли до готелю і повідомили співробітникам СММ про те, що їм дозволяється вільно пересуватися по всьому готелю та парковці, але їм не можна покидати приміщення готелю, допоки не буде звільнено члена збройного формування, якого, за повідомленнями, затримали озброєні сили України в межах ділянки розведення в районі Золотого 13 жовтня», — йдеться у звіті.
Гармаш нагадав, що ОБСЄ — це 57 країн, і всі рішення в ній приймаються консенсусом. Тобто, свою згоду на напрям СММ ОБСЄ на Донбас і гарантії імунітету її членам давала й Росія. І той факт, що членів місії, де-факто, утримують у заручниках бойовики, що фінансуються й керовані РФ — це виклик кремлівської хунти всім іншим 56 країнам-членам ОБСЄ.
Як уточнила українська сторона в Тристоронній контактній групі (ТКГ) з питань Донбасу, відомство знаходяться в постійному контакті з представництвом ОБСЄ у Відні. Українська сторона переконана, що захоплення міжнародних спостерігачів озброєними бойовиками має ознаки міжнародного тероризму.
"Українська делегація закликає міжнародне співтовариство, перш за все керівництво держав-учасників Нормандського формату, надати відповідну оцінку діям російської сторони", — йдеться в зверненні.
Зазначимо, як пише Reuters, ОБСЄ припинила місію на Донбасі через протести сепаратистів. Близько 200 проросійських демонстрантів пікетували спостерігачів ОБСЄ, вимагаючи звільнення "офіцера" бойовиків, затриманого українськими військовими минулого тижня.
Нагадаємо, в Україні допускають обмін Медведчука на полонених у РФ.
Крім того, РФ блокує обмін полоненими і висуває нову умову.
Також Інформатор писав, що Україна закликає ОБСЄ стежити за ситуацією в окупованому Криму.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.