Мультимільйонерка з "Батьківщини" Анжеліка Лабунська поціновує ювелірні вироби та антикваріат: дані декларації

Депутат накопичила ювелірні вироби на 3,5 млн грн та вироби з хутра 470 тисяч грн

Декларація Лабунської
Одних тільки хутряних виробів жінка має на півмільйона

Багато хто з колег по депутатському корпусу можуть позаздрити капіталам, які встигла накопичити Анжеліка Лабунська. Адже ще декілька років тому вона заявляла в декларації про 260 мільйонів гривень. Та й зараз парламентарій може почувати себе досить упевнено у фінансовому плані.

У всякому випадку, такі дані випливають з декларації нардепки. Документ розміщений на профільному ресурсі єдиного реєстру. 

Анжеліка Вікторівна обрана по загальнодержавному багатомандатному округу від політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина". Член депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України. Член Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування.

Лабунська має безліч земельних ділянок, які переважно знаходяться у селі Нові Петрівці Київської області. Їх загальна площа складає багато гектарів. А приблизна вартість сягає майже 10 мільйонів гривень. У цьому ж селі є один будинок площею у 1040 квадратних метрів вартістю 5,9 мільйонів гривень та будиночок поменше. Крім того, Лабунській належить земля у Бучанській громаді. Квартира у Києві площею у 124 квадратних метрів коштує 753 тисячі гривень.

Лабунська полюбляє антикваріат з порцеляни
Лабунська полюбляє антикваріат з порцеляни

Депутат накопичила ювелірні вироби на 3,5 млн грн, вироби з хутра 470 тисяч грн. А ще має колекцію порцелянових виробів Lladro за півтора мільйона гривень. Володіє автівкою Toyota Land Cruiser 200 2018 року випуску за 2,3 мільйона гривень.

На такій автівці нардепка катається по справах
На такій автівці нардепка катається по справах

При цьому заробітна плата отримана за основним місцем роботи у Верховній Раді склала 569207 грн. Кошти на виконання депутатських повноважень – ще 586840 грн.

В АТ "Банк Фінанси і Кредит" Лабунська має рахунок майже з 1,8 мільйонами доларів. Готівкою тримає ще півмільйона доларів, 300 тисяч євро, 26,4 мільйона гривень та 250 тисяч швейцарських франків. В "Укргазбанку" тримає 75 006 грн. А ще позичила Вікторії Нікітіній понад 1,2 мільйона грн.

За інформацією руху "Чесно", Анжеліка Лабунська пропустила 84% голосувань в проміжку від початку 2022 року і до травня 2023 року. На місцевих виборах 2020 була обрана депутаткою Житомирської обласної ради як перша кандидатка від ВО “Батьківщина”. У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від ВО “Батьківщина” номером 13 у списку як членкиня партії. Членкиня однойменної фракції. Членкиня Комітету з питань екологічної політики та природокористування.

У декларації за 2017 рік Лабунська вказала майже 260 млн грн. Членкиня Політичної ради партії ВО “Батьківщина”, голова Житомирської обласної партійної організації. У 2015 році була обрана депутаткою Житомирської обласної ради як перша кандидатка від ВО “Батьківщина”. Стала головою обласної ради, але вже у 2016 році подала у відставку. Є головою фракції ВО “Батьківщина”. З 2015 року є керівницею ГО “Інститут розвитку Києва”.

На виборах Президента України 2014 року була довіреною особою кандидата Петра Порошенка за ТВО №68 (Житомирська область). Брала участь у Євромайдані.

У 2014 році балотувалась до Верховної Ради за 63 округом (Житомирська область) як безпартійна самовисуванка. У 2012 році була обрана народною депутаткою 7 скликання за тим же округом як безпартійна самовисуванка. Всю каденцію була позафракційною, була членкинею МФО “Рівні можливості” та Комітету ВРУ з питань верховенства права та правосуддя. У 2011 році вийшла з фракції ВО “Батьківщина”.

У 2008 році заснувала БО “Благодійний фонд “ЛАВ”.У 2007 та 2006 роках двічі обиралась народною депутаткою від Блоку Юлії Тимошенко 88 номером у списку як безпартійна. У 6 скликанні була секретарем Комітету ВРУ з питань правосуддя, у 5 скликанні - його членкинею. У 2002 році балотувалась до Верховної Ради за 195 округом (Черкаська область) як самовисуванка.

Адвокатка, старша партнерка юридичної компанії “FCLEX”. З 2004 до 2006 року працювала начальницею управління ВАТ “Прогрес”. До 2003 року була членкинею наглядової ради ТОВ “Полтавський ГЗК”.

У 2002-2006 роках була директоркою ТОВ “Юридична компанія “Фінанси та Кредит Лекс”. У 1995-2002 роках - начальниця юридичного відділу АТ “Фінанси та Кредит”. До того працювала заступницею голови правління, начальниці юридичного відділу, старшою юрисконсульткою та юрисконсульткою у державних та приватних банках, а також державній страховій компанії.

Також була лаборанткою юридичного факультету КНУ ім.Т.Г.Шевченка, бухгалтеркою-претензіоністкою на Київській базі “Укоопторггалантерея”, секретарем судового засідання у суді. Закінчила КНУ ім.Т.Г.Шевченка за спеціальністю “правознавство”. З 2016 року навчається у Національній академії державного управління при Президентові України за спеціальністю “публічне управління й адміністрування”. Кандидатка юридичних наук.

Ігор Темін

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube