Молодь Шахтаря вирвала перемогу над Антверпеном

Донеччани відзначилися двічі

Антверпен посідає останнє місце в групі
Шахтар пропустив першим, але довів справу до перемоги

Молодіжна команда Шахтаря здобула першу перемогу в групі Юнацької ліги UEFA. Після поразки від Порту команда Олексія Бєліка обіграла Антверпен.

Рахунок в матчі на 14-й хвилині відкрили саме бельгійці. Але вже за дві хвилини "гірники" отримали шанс зрівняти рахунок - суддя зафіксував гру рукою в штрафному Антверпена.

Антон Глущенко з позначки був точним. Після цього наступний гол стався лише на 73-й хвилині - після пасу Богдана Трифаненка забив Антон Демченко, який вийшов на заміну одразу після перерви.

Це дозволило Шахтарю здобути першу перемогу. Наступним суперником наших юнаків буде Барселона.

Що відомо про матч Антверпен - Шахтар

Також у середу свій матч у Лізі чемпіонів зіграє і дорослий Шахтар. "Гірники" зіграють на виїзді проти Антверпена. Початок зустрічі - о 19:45 за київським часом.

Матч довірили обслуговувати словенській бригаді арбітрів на чолі з Раде Обреновичем. Йому допомагатимуть: Юре Прапротник та Грега Кордеж. Четвертий арбітр – Славко Вінчич. За систему VAR відповідатиме Нейц Кайтазович. Йому асистуватиме хорват Іван Бебек.