Гірники почали виступи в Юнацькій ЛЧ з розгромної поразки від драконів

Єдиний гол донеччани забили в компенсований час

Гірники пропустили тричі в першому таймі
Шахтар U-19 розпочав виступи в "молодіжній ЛЧ" з поразки

Молодіжка Шахтаря розпочала виступи в Юнацькій Лізі UEFA з розгромної поразки. Як і в основної команди, суперником юних "гірників" було Порту.

Шахтар U-19 вже на початку матчу потрапив в ситуацію, коли їм було необхідно відіграватися. На 7-й хвилині у ворота донеччан забив Мора. До кінця тайму португальці встигли забити ще двічі - дубль оформив Мора, а Мейрелеш реалізував пенальті.

На початку другого тайму "гірники" пропустили четвертий гол. І лише на 93-й хвилині Пушкарьов зміг бодай забити "гол престижу".

• Шахтар U-19 - Порту U-19 1:4
    Голи: Пушкарьов, 90+3 - Мора, 7, 32; Мейрелеш, 38 (пенальті); Джало, 54.

Що відомо про матч Шахтар - Порту

Також у вівторок свій матч у Лізі чемпіонів зіграє і дорослий Шахтар. "Гірники" розпочнуть виступи у Лізі чемпіонів грою проти Порту. Номінально домашній матч Шахтар проведе на  арені "Фолькспаркштадіон" у німецькому Гамбурзі. Початок зустрічі - о 22:00 за київським часом.

Цей матч розсудять італійські арбітри на чолі з Давіде Массою. Йому допомагатимуть лайнсмени Філіппо Мелі та Стефано Алассіо. Четвертий суддя – Маттео Марченаро. Асистенти VAR – Алеандро Ді Паоло та Массіміліано Ірраті.