"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Україна отримує багато нових видів озброєння від західних партнерів, тому зростає необхідність у навчанні бійців ЗСУ, яких, водночас, необхідно замінити на фронті.
Тривалість воєнного стану та загальної мобілізації в Україні було знову подовжено на дев'яносто днів - до 20 травня 2023 року. Відтак, в Україні зросли потреби у поповненні втрат на фронті та освоєнні нових зразків озброєння. Власне саме ці дві причини і пояснюють зростання темпів видачі повісток в Україні.
Майор ЗСУ Олександр Мельничук розповів, чому кількість виданих повісток збільшилася.
"Ми всі радіємо тому, що колективний Захід постачає нам нові зразки озброєння. Зараз – танки. Говоримо про літаки, засоби ППО, різні інші. Відповідно, треба навчати людей, які на них будуть виконувати бойові завдання", - пояснив Мельник.
Майор ЗСУ також підкреслив, що поки одні воюють, інші – мають готуватись на техніці.
"Країни ЄС розширюють можливості для підготовки українців – тобто збільшується кількість особового складу, який вони готові підготувати", - наголосив він.
7 лютого Верховна Рада України подовжила термін дії воєнного стану та загальної мобілізації ще на 90 днів – від 19 лютого до 18 травня. В Україні мобілізації підлягають громадяни, здатні виконувати військовий обов'язок, віком від 18 до 60 років. Призов здійснюється через вручення повісток.
Українці активно записуються до новоствореного підрозділу МВС, який складається з 8 бригад нацполіції, прикордонників і Національної гвардії. До "Гвардії наступу" надійшло вже 27 тис. звернень, з яких понад 15 тис. заявок на вступ.
Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв, хто не підлягає призову у воєнний час за станом здоров’я.
Також ми писали, чи можуть в Україні ув'язнити за ігнорування повістки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.