“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Найбільшу кількість недійсних бюлетенів зафіксували у Чернівецькій області
В Україні понад два мільйони голосів виборців залишилися неврахованими. Це стосується місцевих виборів 2020 року.
Відповідні результати аналізу опублікувала Центральна виборча комісія,передає Інформатор .
"Комісія має дані про порахованих дільничними і територіальними виборчими комісіями близько 29 млн бюлетенів, якими скористалися понад 10 млн виборців на виборах депутатів місцевих рад всіх рівнів. 7,23% цих бюлетенів, визнано недійсними, а отже, ці голоси не враховані при визначенні депутатського складу місцевих рад", - заявили у ЦВК.
Найбільша частка недійсних бюлетенів в Чернівецькій області - 11,29%, що становить 78 309 бюлетенів із загальної кількості виданих виборцям області, а під час голосування за кандидатів в депутати до обласної та районних рад області ця частка взагалі сягнула понад 13%.
Схожі високі показники недійсних бюлетенів виявлено під час виборів на Закарпатті (11,16%, або 124 882 бюлетені), де теж обласної та районних рад випереджають інші поради - 12,87% і 12,51% відповідно.
Третьою в рейтингу областей з високим відсотком недійсних бюлетенів стала Івано-Франківська - 8,33%. А найменша частка в Харківській області - 5,38%, або 103 400 бюлетенів, тут виборці допускали менше помилок під час заповнення бюлетенів.
"Якщо перевести в абсолютні цифри, то більше двох мільйонів голосів виборців виявилися неврахованими, тому громадяни некоректно (або з порушенням вимог закону) поставили позначку за свого кандидата і політичну партію, а визначені законом критерії оцінки дійсності таких бюлетенів не дозволили врахувати їх при підрахунку голосів , хоча в деяких випадках логіка і суть волевиявлення виборця були зрозумілими", - відзначили в ЦВК.
Для довідки: На території України 25 жовтня 2020 року пройшли місцеві вибори. Громадяни обирали депутатів сільських, селищних і міських рад та сільських, селищних і міських голів.
Нагадаємо, Комітет підтримав рішення про призначення виборів мера Харкова. Крім того, ЦВК визначила розмір грошової застави для депутатів на місцевих виборах 2021 .