Головна
Україна
Події
22:43, 20 Листопада
Информатор UA

Интро

Міністерство оборони України пожартувало про зимову паузу у війні, яку проти нас розв'язала росія. В оборонному відомстві натякнули на звільнення Криму.  Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Twitter Міноборони. "Ті, хто зараз говорить про можливу "паузу в бойових діях" через морози взимку, напевно ніколи не засмагали в січні на Південному березі Криму", - йдеться в повідомленні.  Зазначимо, голова офісу президента Андрій Єрмак запевнив, що це малоймовірно, як і закінчення війни навесні 2023-го, додавши, що "це звучить як мрія". Водночас факт можливого контрнаступу ЗСУ на тимчасово окупований півострів не заперечив. Єрмак заявив, що військова кампанія за Крим буде.  Що зараз відбувається в Криму У Криму за дорученням путіна почали будувати укріплення. Це підтвердила окупаційна влада. Заходи "безпеки" на півострові забезпечують російські військові та правоохоронні органи. "Заходи, які вживаються за дорученням президента збройними силами рф, правоохоронними органами рф, достатні, щоб кримчани відчували себе в безпеці. При цьому на території Криму під моїм контролем у тому числі проводяться фортифікаційні роботи, спрямовані на гарантоване забезпечення безпеки кримчан", – заявив призначений росією "глава" окупованого Криму Сергій Аксьонов. Він додав, що основні заходи безпеки Криму мають бути досягнуті за рахунок заходів, які виконуються насамперед на території окупованої Херсонщини. Про які саме заходи йдеться, він не уточнив. Зазначимо, що Збройні сили України контролюють територію поблизу тимчасово окупованого півострова Крим. Наші військові вийшли на узбережжя річки Дніпро. Це дозволяє контролювати територію, наближену до тимчасово окупованого півострова. Воїни-артилеристи й взагалі військовослужбовці ЗСУ роблять все можливе, щоб уражати противника на максимальній дальності досягнення нашої зброї. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Міноборони пожартувало про зимову паузу у війні

Читать на русском

Натякають на Крим

Читать на русском
Міноборони пожартувало про зимову паузу у війні
Крим

Натякають на Крим

Міністерство оборони України пожартувало про зимову паузу у війні, яку проти нас розв'язала росія. В оборонному відомстві натякнули на звільнення Криму

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Twitter Міноборони.

"Ті, хто зараз говорить про можливу "паузу в бойових діях" через морози взимку, напевно ніколи не засмагали в січні на Південному березі Криму", - йдеться в повідомленні. 

Зазначимо, голова офісу президента Андрій Єрмак запевнив, що це малоймовірно, як і закінчення війни навесні 2023-го, додавши, що "це звучить як мрія". Водночас факт можливого контрнаступу ЗСУ на тимчасово окупований півострів не заперечив. Єрмак заявив, що військова кампанія за Крим буде

Що зараз відбувається в Криму

У Криму за дорученням путіна почали будувати укріплення. Це підтвердила окупаційна влада. Заходи "безпеки" на півострові забезпечують російські військові та правоохоронні органи.

"Заходи, які вживаються за дорученням президента збройними силами рф, правоохоронними органами рф, достатні, щоб кримчани відчували себе в безпеці. При цьому на території Криму під моїм контролем у тому числі проводяться фортифікаційні роботи, спрямовані на гарантоване забезпечення безпеки кримчан", – заявив призначений росією "глава" окупованого Криму Сергій Аксьонов.

Він додав, що основні заходи безпеки Криму мають бути досягнуті за рахунок заходів, які виконуються насамперед на території окупованої Херсонщини. Про які саме заходи йдеться, він не уточнив.

Зазначимо, що Збройні сили України контролюють територію поблизу тимчасово окупованого півострова Крим. Наші військові вийшли на узбережжя річки Дніпро. Це дозволяє контролювати територію, наближену до тимчасово окупованого півострова. Воїни-артилеристи й взагалі військовослужбовці ЗСУ роблять все можливе, щоб уражати противника на максимальній дальності досягнення нашої зброї.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.