“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Через погодні умови вибухові предмети можуть опинитися біля берегів
В Одеській області через шторм у Чорному морі російські міни можуть дрейфувати вздовж узбережжя. Речник Одеської військової адміністрації Сергій Братчук оголосив про підвищену мінну небезпеку в регіоні. Усіх місцевих жителів просять утриматися від візитів на узбережжя.
Про це Братчук заявив на своєму Telegram-каналі. Мінна небезпека через росію існує завжди. Проте, погодні умови 26 березня значно її підвищують. Шторм у Чорному морі може підганяти ворожі міни просто до берегів Одеської області.
Місцевих жителів попросили триматися від узбережжя моря подалі. Вибухові предмети можуть дрейфувати понад берегами. Будь-який вплив на них може спричинити вибух та розліт уламків.
«В морі штормить: такі погодні умови підвищують мінну небезпеку. Ворожі вибухонебезпечні предмети можуть дрейфувати вздовж узбережжя», – пише Братчук.
Він також додав, що міни може навіть викидувати на берег. Їхня детонація також може відбутися в будь-який момент. Загалом, варто подбати про свою безпеку, та триматися подалі від берега. Якщо ви здалеку помітили у воді небезпечний предмет – повідомте про це екстрені служби чи правоохоронні органи.
Минулого року в подібній ситуації щонайменше дві російські міни вже викидувало на берег на Одещині. Згодом їх знешкодили сапери. Тоді снаряди також прибило до берегу внаслідок шторму. Негода може буквально зірвати боєприпас з якоря у воді, після чого його несе до берегів.
Наприкінці 2022 року у Румунії до берега Чорного моря також прибило водяну міну. Загалом на той момент Туреччина, Румунія, Болгарія та Україна вже знешкодили 40 мін у західних водах Чорного моря. Російська агресія створює небезпеку для всіх навколо, і агресору на це начхати.
Нагадаємо, що Іран міг розпочати регулярні поставки «Шахедів» до росії - розвідка Британії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.